Anasayfa Makale Pratik CoreAVC ile Takılmadan 1080p!

CoreAVC ile Takılmadan 1080p!

1080p videoları oynatırken bilgisayarınız gerektiği gibi çalışmıyorsa, takılıyor veya yavaşlıyorsa, farklı bir codec ile bu sorunu çözebilirsiniz.

Özellikle yavaş bilgisayarlar için düşünlen CoreAVC, sistem performansını düşürmeden H264 ile kodlanmış HD videoları izlemenize olanak tanıyacaktır. Rakiplerinin aksine video oynatımı sırasında birden fazla CPU çekirdeğini verimli bir şekilde kullanabilen CoreAVC, aynı zamanda size sunduğu zengin seçenekler açısından da başarılı.

Bu yazılım sayesinde Atom işlemcili bir sistemde, örneğin netbook’ta rahatlıkla 720p film izleyebilirsiniz. Video oynatımı sırasında akıcı bir görüntü sağlamak için duruma göre gerekirse görüntü kalitesini bir miktar düşürebilen yazılımı satın almak istiyorsanız CoreAVC web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Unutmayın! Sadece ve sadece orjinal yazılım için teknik destek alabilirsiniz…

Bilgisayarla tanışması 2000'li yıllara dayanan yazar, 2007'de CHIP ve LEVEL dergilerinin yanında CHIP Online için de makaleler yazdı ve 2010'da Türkiye'nin en çok satan teknoloji dergisi CHIP'in Donanım Editörü oldu. Bu süre zarfında 1000'den fazla ürün incelemesi yapan Recep Baltaş, 2011 sonunda bu görevinden ayrılıp ASUS Türkiye'de Pazarlama Uzmanı olarak çalışmaya başladı. Tam bir Technopat olan Baltaş'ın son durağı ise Technopat.net.