Anasayfa Oyun Steam’den size ücretsiz bir oyun hediye: Alien Swarm!

Steam’den size ücretsiz bir oyun hediye: Alien Swarm!

Alien Swarm

Dünya’nın en büyük dijital oyun dağıtım hizmeti olan Steam, Alien Swarm adlı oyunu ücretsiz olarak kullanıcılara sundu. Halihazırda bir Steam hesabınız varsa oyunun buradaki sayfasına girerek yükleyebilirsiniz. Eğer hesabınız yoksa da  sorun değil, birkaç adımda ücretsiz bir Steam hesabını buradan oluşturabilirsiniz.

Alien Swarm: Valve’ın Steam üzerinden ücretsiz sunduğu yeni oyunu.

Alien Swarm’dan bahsetmek gerekirse oyunun adından da anlayacağınız üzere uzaylıları konu aldığını söyleyebiliriz. Valve’ın birkaç Mod yapımcısını işe almasından sonra Left 4 Dead’in geliştirilmesine yardımcı olan bu ekip daha sonra Alien Swarm’u ortaya çıkardı. Oyun yeni çıkan diğer oyunlarda olduğu gibi co-op modu ile aynı anda dört oyuncuya kadar destek veriyor. Oyunu geliştiren ekibin şu anda Portal 2 üzerinde çalıştığını da belirtelim.

Steam: Alien Swarm Sayfası

Bilgisayarla tanışması 2000'li yıllara dayanan yazar, 2007'de CHIP ve LEVEL dergilerinin yanında CHIP Online için de makaleler yazdı ve 2010'da Türkiye'nin en çok satan teknoloji dergisi CHIP'in Donanım Editörü oldu. Bu süre zarfında 1000'den fazla ürün incelemesi yapan Recep Baltaş, 2011 sonunda bu görevinden ayrılıp ASUS Türkiye'de Pazarlama Uzmanı olarak çalışmaya başladı. Tam bir Technopat olan Baltaş'ın son durağı ise Technopat.net.