Anasayfa Haber Fişlenmeyin: Türkiye için Phorm’dan Çıkış Eklentisi Hazır!

Fişlenmeyin: Türkiye için Phorm’dan Çıkış Eklentisi Hazır!

İsteğiniz dışında internet geçmişinizin kaydedilmemesi için Türkiye’de ilk ve tek Phorm’a karşı çözüm, Technopat’ın da çabalarıyla Dephormation Eklentisiyle sizin için hazır!

Dephormation.org.uk, Technopat’ın çabalarıyla Türkiye için Phorm’a karşı çözüm üretti! Phorm takip sistemini devredışı bırakan Firefox eklentisini indirip kurtulabilirsiniz.

Phorm, her şeyi takip eden bir büyük birader uygulaması. Amacı reklam gösterimi için yapılan her hareketi takip etmek ve kayıt altına almak. Uluslararası arenada Phorm’la mücadele eden Dephormation.org.uk ile görüşmelerimiz ve ortak çabalarımız sonucunda Türkiye’de bir ilk olarak Phorm’dan kurtulmanız için bir uygulamaya sahip olacaksınız. Ücretsiz olarak sunulan bu Firefox eklentisi sayesinde Phorm’un sizi takip etmekte kullandığı cookie yani çerezler, proxy hizmetleri ve internet sitelerini tespit edip engellemeniz, büyük biraderin ağından kurtulmanız mümkün. Normalde internet tarayıcı geçmişinizi silseniz, Phorm’dan Opt-out şıkkkını seçseniz bile bir önemi yok, çünkü Phorm’lu bir siteye girer girmez her şey tazelenip takibe kaldığı yerden devam ediyor. İsteğiniz dışında internet geçmişinizin kaydedilmemesi için Türkiye’de ilk ve tek Phorm’a karşı çözüm, Technopat’ın da çabalarıyla Dephormation Eklentisiyle sizin için hazır.

Dephormation Firefox Add-On, yeni ve özel güncellemesiyle Türkiye’ye özel bir çözüm sunuyor. Dephormation Firefox Add-On’u indirmek için tıklayın...

A.oix.net ve Phorm konusundaki gelişmeleri Forumda takip edebilirsiniz…