Anasayfa Haber Bülten FilmBox Live Artık PlayStation 4 Üzerinde!

FilmBox Live Artık PlayStation 4 Üzerinde!

Playstation 4'ün fiyatı ne kadar olacak?
Pl

Sony, PlayStation4 kullanıcılarına film, TV dizisi ve tematik videoları içeren zengin bir kütüphaneye sınırsız erişim sağlayan FilmBox Live’ın çıkışını duyurdu.

SPI International tarafından gerçekleştirilen çok ekranlı ısmarlama video (VoD) hizmeti FilmBox Live, artık Türkiye’deki PlayStation4 platformlarında da kullanılabiliyor. FilmBox Live, PS4 kullanıcılarına film, TV dizisi ve tematik videoları içeren zengin bir kütüphaneye sınırsız erişim sağlıyor.

Çok sayıda canlı TV kanalı ve VoD içeriğin yer aldığı FilmBox Live hizmetine bir süredir PlayStation3 üzerinden erişilebiliyordu. Filmbox International Ltd. Murahhas Azası Berk Uziyel, “FilmBox Live uygulamamızı PS4 üzerinde de sunabilmekten ve içeriklerimizi Orta ve Doğu Avrupa ve Türkiye’nin dört bir yanında daha fazla insana ulaştırmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. FilmBox Live’a abone olmayı tercih eden PS4 kullanıcılarına gerçekten etkileyici film ve TV dizilerinden oluşan son derece çeşitli bir yelpazenin yanı sıra diğer video ve TV içeriklerinden oluşan devasa bir kütüphane sunmaktan da son derece mutluyuz.” diyor.

FilmBox Live üzerinden temin edilebilen filmler, bölgesel zevklere özel olarak ülkeden ülkeye farklılık gösteriyor. Hizmetin yeni kullanılabildiği ülkeler arasında yer alan Polonya’da sunulan filmler arasında Matthew McConaughey’nin rol aldığı Magic Mike’ın yanı sıra Oscar ödüllü Yeni Zelandalı direktör Jane Champion’un eleştirmenlerden övgü alan televizyon dizisi Top of the Lake de bulunuyor. Macaristan’da, FilmBox Live kütüphanesinde George Clooney ve Ryan Gosling’in rol aldığı The Ides of March yer alırken Türk aboneler ise gişe rekorları kıran Hunger Games’in keyfini sürebilecekler.