Anasayfa Haber Bülten Bayer Sağlık Teknolojisi Alanında Genç Girişimcileri Arıyor

Bayer Sağlık Teknolojisi Alanında Genç Girişimcileri Arıyor

Bayer HealthCare, sağlık alanındaki yenilikçi projeleri ile genç girişimcileri Grants4Apps Accelerator programına davet ediyor.

Bayer, ilki 2014 yılında düzenlenen Grants4Apps Accelerator Programı ile bu yıl da sağlık alanındaki girişimcileri aramaya devam ediyor. Programa, 18 yaşını doldurmuş tüm genç girişimciler, hastalarla iletişimi kuvvetlendirecek veya sağlık alanındaki süreçlere katkı sağlayacak projeleri ile katılabiliyor.

Adaylar, mobil uygulama, tıbbi cihaz, giyilebilir teknolojik ürün, yazılım veya donanım projeleri ile 31 Mayıs’a kadar www.grants4apps.com/accelerator adresinden başvuru yapabiliyor. Yarışmada ilk beşe girenler 50.000 Euro’luk ödülün yanı sıra 10 Ağustos – 4 Aralık 2015 tarihleri arasında Bayer Berlin Genel Merkezi’nde kendilerine ayrılacak ofislerde konusunda uzman mentorlarla çalışma fırsatı yakalıyor.

Sağlık şirketleri arasında yenilikçi teknolojik yatırımları ile dünyaca tanınan Bayer, Grants4Apps Accelerator Programı ile sağlık alanındaki dijital yenilikleri hızlandırmayı ve teşvik etmeyi amaçlıyor. Bu amaçla dünya genelinde düzenlenen Grants4Apps Accelerator ile Bayer, Türkiye’den de adaylarını arıyor. Yaratıcılığın sınırlanmadığı yarışma, tedavi, görüntüleme, hastalıkları kontrol veya önlemeye yönelik yeni nesil tüm projelere açık.

Programa dâhil olmaya hak kazanan beş girişimci 10 Ağustos – 4 Aralık 2015 tarihleri arasında 3 kişilik ekipleri ile kendilerine ayrılmış özel ofislerde, Bayer’in konusunda uzman liderleri ile birebir çalışma imkanı yakalıyor. Program hakkında daha fazla bilgi almak için www.grants4apps.com/accelerator adresini ziyaret edebilirsiniz.