Anasayfa Haber Mafia 3 İçin 3 Yeni Video Yayınlandı

Mafia 3 İçin 3 Yeni Video Yayınlandı

Mafia 3 dünyasını ve karakterlerini anlatan videolar çıkmaya devam ediyor..

2K Games, Mafia 3’ün başarısını garantilemek için ilgiyi canlı tutmaya gayret ediyor. Bu amaçla oyun dünyasını ve karakterlerini anlatan videolar hazırlayan şirket, seriye üç yeni fragman daha ekledi.

Yayımlanan ilk videoda oyunun yapımcıları, Lincoln Clay’in ekibinden Vudu Kraliçesi Casssandra’dan bahsediyorlar. Videoda ayrıca oyun içi görüntüler görüyoruz. Bu kısa kesitler bizlere, oyunun dinamikleri, mekanikleri ve grafikleri hakkında bir ön bilgi veriyor.

İkinci video ise oyundaki önemli karakterlerden bir diğeri olan Vito Scaletta hakkında çekilmiş. İtalyan mafyasının bölgedeki önemli bir oyuncusu olan Scaletta, kendince sebeplerden dolayı eski patronlarına baş kaldıracak.

Üçüncü video ise oyunun geçtiği New Bordeaux kentinin semtlerini ve buralardaki olayları ele alıyor. Altı parçalık bir serinin ilk fragmanı olan bu videoda, eski bir CIA ajanının ağzından Lincoln Clay’in yaptıkları anlatılıyor.

 

 

2009'da CrytekFan ile teknoloji ve oyun medyasına atılan Melik, takip eden yıllarda pek çok farklı teknoloji sitesine içerik olarak katkıda bulundu. Teknolojinin her alanına yoğun ilgi duyan Melik aynı zamanda profesyonel bir seslendirme sanatçısı.