Anasayfa Haber Yeni Dawn Of War 3 Videosu Yayınlandı

Yeni Dawn Of War 3 Videosu Yayınlandı

Dawn of War 3 için yayınlanan yeni video, yapımcıların fikirlerine de yer veriyor.

Relic tarafından yapımı devam eden Dawn of War 3 için henüz kesin bir çıkış tarihi belli değil. Serinin önceki oyunlarından çok daha büyük ölçekli savaşlara sahne olması beklenen bu yeni RTS, büyük ihtimalle 2017 sonlarına doğru çıkmaya hazır olacak.

Bu arada oyun hakkında yeni videolar da aralıklarla yayınlanıyor. Çıkan son videoda oyunun yönetmeni ve sanatsal tasarımcısı, oyun hakkındaki görüşlerini de belirtiyorlar. İngilizce konusunda sıkıntınız varsa bile görüntüler de hayli çok şey anlatıyor.

Dawn of War 3, bazılarını daha önceden tanıdığımız büyük ve önemli kahramanların çevresinde gelişecek. İlk oyundan hatırlayacağınız Gabriel Angelos burada yine sahneye çıkacak.

 

M.Berker Güngör 1997 yılında Level dergisinin kurucu editörü olmuştur, Herkes için Bilgisayar ile Türkiye'de 500.000 aylık satış rakamına ulaşan ilk popüler bilgisayar eğitimi dergisini hazırlamış, Chip dergisinin ilk günlerinde, IT Business'ta emek vermiştir. Technopat'ı kurmadan önce son olarak PC Magazine Dergisi Yazı İşleri Müdürlüğü'nü yürütmüştür. Köklü yayıncılık ve bilişim kariyerini Technopat'ta "Boss" olarak sürdürmektedir...