Anasayfa Haber ROBOKAN’17 21-22-23 Nisan Tarihlerinde Gerçekleşecek

ROBOKAN’17 21-22-23 Nisan Tarihlerinde Gerçekleşecek

Okan Üniversitesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Robot Yarışması, Nisan ayında gerçekleşecek.

Okan Üniversitesi bünyesinde 2012 yılında kurulan Okan Mekatronik Kulübü, mühendislik eğitimi alanındaki çalışmalarını 2016 yılında farklı bir boyuta taşıdı. İlk kez 2016 yılında organize edilen ROBOKAN’16 Robot Yarışması, 2 gün sürdü. Bu yarışmaya 374 katılımcı ve 251 robot katıldı.

ROBOKAN’16’nın başarısından cesaret alan Okan Mekatronik Kulübü, bu yıl yarışmayı yeniden ROBOKAN’17 olarak gerçekleştirecek. ViewSonic, Troyka, Femsan ve daha pek çok büyük markanın sponsor olarak katılacağı yarışmaya olan ilginin daha da büyük olması bekleniyor.

21-22 ve 23 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek ROBOKAN’17 Robot Yarışması’na, biz de Technopat.net ekibi olarak katılacağız. Bu etkinlikten haberlerimizi sitemizde bulabileceksiniz.

Aşağıda ROBOKAN’17 Robot Yarışması bünyesinde katılımcılara verilmesi planlanan ödüllerin bir listesini görebilirsiniz. Okan Mekatronik hakkında daha fazla bilgi almak için de buradaki bağlantıya tıklayarak resmi web sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

 

M.Berker Güngör 1997 yılında Level dergisinin kurucu editörü olmuştur, Herkes için Bilgisayar ile Türkiye'de 500.000 aylık satış rakamına ulaşan ilk popüler bilgisayar eğitimi dergisini hazırlamış, Chip dergisinin ilk günlerinde, IT Business'ta emek vermiştir. Technopat'ı kurmadan önce son olarak PC Magazine Dergisi Yazı İşleri Müdürlüğü'nü yürütmüştür. Köklü yayıncılık ve bilişim kariyerini Technopat'ta "Boss" olarak sürdürmektedir...