Anasayfa Haber Bülten World Of Tanks İçin 60 Kişilik Savaşlar Geliyor

World Of Tanks İçin 60 Kişilik Savaşlar Geliyor

World of Tanks ve Avusturyalı geliştirici Bongfish arasındaki işbirliğinin ilk meyvesi olarak yeni savaş arenasında 30×30 tank savaşları geliyor.

Wargaming, bugün yaptığı bir açıklamayla Avusturyalı oyun geliştirici Bongfish ile World of Tanks’in yeni modu Ön Cephe’nin (Frontline) geliştirilmesi için işbirliği yaptıklarını açıkladı. Oyuncular yeni modu test sunucularında deneme ve düşüncelerini geliştiricilere iletme fırsatı elde edecekler.

Peki oyuncuları Ön Cephe modunda neler bekliyor? Bu mod, 9 kilometrekarelik devasa bir haritada 30 kişilik takımlardan oluşan takımları karşı karşıya getirecek.

“Oyuncular uzun zamandır bizden daha büyük haritalar, yeni kombat düzenleri ve daha büyük takımlarda savaşabilecekleri bir yapı istiyorlardı,” şeklinde konuşan World of Tanks Geliştirme Direktörü Milos Jerabek, sözlerini, “Wargaming’in dağıtılmış oyun geliştirme modeli yeni modu hayata geçirme ve Bongfish ile güçlerimizi birleştirme olanağı sundu. Daha önce büyük geliştiricilerle çalışmaya aşina olan Bongfish ile World of Tanks ekibi son derece uyumlu bir şekilde çalışarak epik savaşları nihayet test etmemizi sağlıyorlar,” diyerek tamamladı.

“Ön Cephe modu üzerinde bir süredir çalışıyoruz ve nihayet bunu World of Tanks oyuncuları ile paylaştığımız için çok mutluyuz,” diyen Bongfish CEO’su Michael Putz ise düşüncelerini, “Sıra dışı oynanış dinamikleri geliştirme fikri bizi daima heyecanlandırıyor. Geniş savaş alanları ve 30 kişilik takımlardan oluşan tank savaşlarını World of Tanks geliştiricileri ile birlikte ortaya koyduğumuz için çok mutluyuz,” şeklinde belirtti.

World of Tanks sandbox test sunucusu, oyunun geliştirilmesinde kilit rol oynamanın yanında oyuncularla yakın temasta olma ve fikirlerini alma konusunda da önem taşıyor. Ön cephe modu aracılığıyla geliştiriciler, sunucuları üçüncü kez büyük bir güncelleme fikrini denemeleri için oyunculara açmış oluyorlar.

Test sunucusuna katılmak için http://sandbox.worldoftanks.com/en/ adresinden başvuru yapabilirsiniz.