Samsung, Yeni Pro Endurance Card Serisini Tanıttı

In Bülten, Haber by Berker GüngörLeave a Comment

Yoğun video gözlem uygulamaları için üretilen PRO Endurance 128 GB kapasitesiyle 43.000 saat sürekli video kayıt imkanı sağlıyor.

Samsung Electronics, bugün dayanıklı ve 43,800 saate kadar sürekli video kayıt kapasitesi sunan Samsung PRO Endurance microSDHC / microSDXC kartını tanıttı. Güvenlik kameraları, vücuda takılan kameralar veya hareketli kameralar gibi yoğun ve sürekli video kayıt uygulamaları kullanan tüketiciler ve B2B müşteriler için tasarlanan PRO Endurance, kesintisiz video kayıt işlerini hızlı ve istikrarlı bir şekilde gerçekleştirmeyi sağlıyor. 100 MB/sn’ye kadar okuma hızı, FHD kayıt ve 4K desteği olan ürün, 30 MB/sn’ye kadar da yazma hızına sahip.

Samsung Electronics Türkiye’nin Veri Depolama Ürünlerinden Sorumlu Müdürü İsa Tolu yaptığı açıklamada; “Tüketiciler video kayıt çözümlerinden emin olmak istiyor ve uzun ömürlü,yüksek performanslı, aşırı iklim ve ortam koşullarına dayanıklı, kritik anları yakalayabilen hafıza kartlarına ihtiyaç duyuyor. Samsung olarak, güvenliğe önem veren müşterilerimize sektörün en uzun süre dayanan ve kritik izleme içeriğine anında erişim imkanı veren optimize edilmiş okuma/yazma hızına sahip PRO Endurance’ı sunarak, hafıza kartı teknolojisinde sınırları bir kez daha ileriye taşımaktan gurur duyuyoruz,” dedi.

Samsung PRO Endurance önceki hız odaklı kartlarla karşılaştırıldığında 25 kat daha fazla dayanıklılığa sahip. Ürün aynı zamanda sektörün en uzun süreli garantisi olan beş yıla kadar sınırlı garantiye de sahip ve 128 GB depolama kapasitesiyle hafıza alanında da standartları yukarıya taşıyor.

Samsung PRO Endurance zor koşullara karşı dayanıklı olmak üzere tasarlandı ve suya, sıcaklığa, manyetik alanlara ve X-ışınlarına karşı Samsung’un 4-Proof korumasıyla donatıldı. PRO Endurance acil durumlarda, krizlerde veya kazalarda çok kritik olan anları veri kalitesini düşürmeden veya veri kaybı riski olmadan kayıt altına almak için güvenilir bir çözümdür.

PRO Endurance hafıza kartları 128 GB model için 449 TL, 64GB model için 229 TL ve 32GB model için 129 TL’den başlayan tavsiye edilen satış fiyatlarıyla satışa sunuluyor. Daha fazla bilgi için lütfen www.samsung.com/memorycard adresini ziyaret edin.

PRO Endurance Temel Teknik Özellikler

Kategori Samsung PRO Endurance
Kapasite 128GB 64GB 32GB
FHD Kayıt 43,800 saat 26,280 saat 17,520 saat
Form Faktörü microSDHC™ ve microSDXC™
Okuma / Yazma Hızı Sıralı Okuma Hızı: 100MB/s’ye kadar,
Sıralı Yazma Hızı: 30MB/s’ye kadar
Bara Hız Modu UHS-I
4-Proof Özellikleri Suya dayanıklı (IEC 60529, IPX7), Isıya dayanıklı, X-Ray’e dayanıklı, Manyetik alana dayanıklı
Garanti Beş (5) Yıl Sınırlı Garanti Üç (3) Yıl Sınırlı Garanti İki (2) Yıl Sınırlı Garanti
Çalışma Sıcaklığı -25ºC’den 85ºC’ye kadar