NVIDIA, “Join the Crew” Bundle Kampanyasını Duyurdu

In Bülten, Haber by Berker GüngörLeave a Comment

NVIDIA’nın yeni bundle kampanyasıyla GeForce GTX satın alan oyuncular, yeni açık dünya yarış oyunu The Crew 2’ye sahip oluyor.

NVIDIA’nın yeni “Join the Crew’” bundle kampanyasıyla birlikte GeForce GTX 1080 veya 1080 Ti destekli grafik kartı, oyun bilgisayarı veya dizüstü bilgisayar satın alan oyuncular, The Crew 2 PC Standard Edition’a sahip oluyor. Kampanya, 3 Temmuz 2018’e kadar devam edecek.

Otomobil, kamyon, motosiklet, bot, off-road araç ve hatta gösteri uçağı ile motorsporları aksiyonunun heyecanını geri getiren The Crew 2 ile Amerika keşfedilerek, kara, hava ve denizdeki ABD motor sporları macerası oyuncularla buluşuyor.

GeForce oyuncuları Vampyr için hazır!

NVIDIA, Vampyr için yeni bir Game Ready sürücüsü yayınladı. Bu sürücü ayrıca Jurassic World Evolution için en iyi oyun deneyimini sunuyor.

NVIDIA Game Ready sürücüleri, GeForce oyuncularına mükemmel bir oyun deneyimi yaşatmak için oyunların çıkış tarihiyle eş zamanlı ya da daha önce kullanıcılara sunuluyor. NVIDIA mühendisleri performansı en iyi düzeye getirmek için çalışmaya devam ediyor.

Bütün Game Ready sürücülerinin Microsoft tarafından sağlanan WHQL sertifikasına sahip olması ise kalitenin bir diğer belirtisi olarak göze çarpıyor.

The Crew 2 bundle kampanyası hakkında daha detaylı bilgiyi buradaki bağlantıyı ziyaret ederek alabilirsiniz.