Anasayfa Haber Bülten Monster Notebook Yeni Yüzüyle Oyunseverlerin Karşısında

Monster Notebook Yeni Yüzüyle Oyunseverlerin Karşısında

Modern görünüşüyle dikkat çeken Monster Notebook’un yenilenen internet sitesi kullanıcıların aradıklarını daha kolay bulmalarını sağlayan kullanışlı özellikler sunuyor.

Monster Notebook yenilenen internet sitesini yayına aldı. Markanın dinamik kimliğini yansıtan bu yeni tasarım, masaüstü veya mobil cihaz fark etmeksizin tüm ziyaretçilere çok daha akıcı ve rahat bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Önceki sistemin barındırdığı tüm özelliklere ve çok daha fazlasına sahip olan yeni internet sitesini Monster modellerinin adlarını aldığı mitolojik canavarların illüstrasyonları süslüyor. Kapsamlı şekilde gözden geçirilen site artık mobil cihazlarda çok daha kullanışlı hale getirildi. Siteyi mobil cihazlarıyla ziyaret eden kullanıcılar Türkiye’de yalnızca Monster’ın sunduğu donanım özelleştirme gibi seçenekleri masaüstü sitedeki kadar rahatça kullanabilecekler.

Sitenin yenilenmesi aşamasında dünya genelindeki kullanıcı deneyimi trendleri incelendi, Monster kullanıcılarının davranışları analiz edildi ve kullanıcılardan gelen talep ve öneriler dikkate alındı. Böylelikle ortaya hem masaüstü hem de mobil sürümlerin birbiriyle uyumlu biçimde çalıştığı, Monster’ın oyuncu kimliğini ve kullanıcılara sunduğu modellerin farklı karakterlerini yansıtan, kullanıcı deneyimini odağında tutan bir site ortaya çıktı. Genel olarak daha kullanıcı dostu haline gelen site, sunduğu farklı filtreleme ve ürün karşılaştırma seçenekleriyle ziyaretçilerin aradıkları ürünü daha kolay bulmalarını sağlıyor ve alacakları ürüne karar vermelerine yardımcı oluyor.

Modellerin sınıflandırılmasında değişikliklere giden Monster, ilhamını Türk mitolojisindeki canavarlardan alan oyun bilgisayarlarını Abra, Tulpar ve Semruk olarak üç ayrı seri halinde kullanıcılara sunuyor. Kullanıcıları her serinin ana sayfasında o model sınıfına adını veren canavarın illüstrasyonu ve o sınıftaki modellerin genel özelliklerini anlatan bir metin karşılıyor. Ziyaretçiler arzu ederlerse 4 farklı ürün seçerek bunların konfigürasyonlarını karşılaştırabiliyor, hatta modellerin sadece benzerliklerini veya farklarını görmeyi seçebiliyor.

Proj-e Yazılım ve ödüllü bir tasarım ajansı olan -99 Design Studio tarafından hazırlanan Monster’ın yenilenen internet sitesi, oyunculara hitap eden şık görünümüyle yüksek performanslı oyun bilgisayarları arayanlar için vazgeçilmez bir adres olmaya devam edecek. Firmanın yenilenen sitesini monsternotebook.com.tr adresinden ziyaret edebilirsiniz.