Anasayfa Haber TeknoMevzu’nun İlk İki Bölümü Yayınlandı!

TeknoMevzu’nun İlk İki Bölümü Yayınlandı!

EasterGamers ile Pinti Panda’nın, Mesut Çevik ve Recep Baltaş koçluğunda yarıştığı TeknoMevzu’nun ilk iki bölümü yayında!

Multiplayer kanalı Genel Yayın Yönetmeni Enis Kirazoğlu tarafından sunulan ve toplamda 3 videodan oluşacak TeknoMevzu serisinin her bölümünde oyun severleri ayrı bir yarışma konsepti bekliyor. NVIDIA GeForce Türkiye kanalında yayınlanan serinin yarışmacıları ise oyun severlerin sıkı takipçisi olduğu iki ünlü gamer.

Oyun dünyasında Pinti Panda olarak bilinen Tuna Akşen ve EasterGamers Mete Özbey, 3 videoda da farklı bir konseptle birbirleriyle yarışacak. Yarışmanın şanslı izleyicilerini ise Monster, SADES ve Phoenix’ten özel hediyeler bekliyor.

“Bilgisayar toplama” konseptiyle yapılan birinci yarışmada, Pinti Panda’ya Donanım Haber’den Mesut Çevik, EasterGamers’a ise Technopat’tan Recep Baltaş koçluk yaptı. Oldukça eğlenceli ve hareketli geçen yarışma, Çevik ve Baltaş’ın yarışmacılara bilgisayar parçalarını nasıl toplamaları gerektiğine dair kısa bir bilgilendirme yapmasıyla start aldı.

Uzman isimlerden öğrendikleri bilgileri uygulayarak, sadece 15 dakika içerisinde önlerindeki bilgisayarı tek başlarına toplamaları istenen yarışmacılara 3 defaya mahsus olmak üzere joker hakkı verildi. Oyunun kazananı bilgisayarı doğru şekilde toplayarak rakibinin önüne geçen EasterGamers ve koçu Recep Baltaş’tan oluşan ikinci takım oldu.

Birbirinden ilginç ve heyecanlı içeriklerle devam edecek olan TeknoMevzu’nun final bölümünün, 27 Aralık’ta NVIDIA GeForce Türkiye Twitch sayfasından canlı olarak yayınlanması planlanıyor. Yayınlanan tanıtım fragmanını ve ilk iki bölümü ise aşağıda izleyebilirsiniz.