Anasayfa Haber Bülten Philips, 32 İnç Ekranlı Momentum Monitörünü Duyurdu

Philips, 32 İnç Ekranlı Momentum Monitörünü Duyurdu

Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, Philips Momentum 326M6VJRMB 32 inçlik konsol oyun ekranının piyasaya çıktığını duyurdu.

UltraClear 4K UHD çözünürlük ile donatılmış, 3840×2160 piksele ve VESA sertifikalı DisplayHDR 600’e sahip 32 inçlik Momentum, oyuncuları doğrudan aksiyona girmeye davet ediyor. Ultra Wide-Color teknolojisi görüntüyü geniş yelpazede renklerle sunduğundan her görüntüyü daha parlak yeşiller, kırmızılar ve maviler ile iyileştiriyor. Adaptive Sync teknolojisi, yırtılma olmayan görüntüler sunduğundan kullanıcılar anda kalarak her oyun deneyiminden daha da fazla keyif alabilirler.

Philips Momentum 326M6VJRMB modelinin sürükleyici etkisini daha da yoğunlaştırmak için, Ambiglow teknolojisi, deneyimi ekranın ötesine taşıyan, ayarlanabilir, uyarlanabilir bir arka aydınlatma halesi oluşturuyor. Bu da, filmleri, oyunları ve diğer eğlence türlerini daha da keyifli kılıyor. Üstelik, eğlence deneyiminde ses de önemli bir rol oynadığından, DTS Sound özelliği, monitörün sanal Surround sesini optimize ederek diyalogları iyileştiriyor, zengin baslar ve herhangi bir bozulma olmaksızın artırılmış ses seviyesi düzeyleri veriyor.

İzleyicinin rahat etmesi için Philips Momentum 326M6VJRMB kullanıcıların esenliğini artırmaya yardımcı olmak için tasarlanmış çoklu özelliklere sahip. LowBlue Modu, gözleri kısa dalga boyundaki mavi ışınlardan koruyor ve monitörün ayağı da daha fazla ergonomik rahatlık için hem -5/20 derecelik eğilme hem de 110 mm yükseklik ayarı sunuyor.

Philips Momentum 326M6VJRMB, 689 USD tavsiye edilen perakende fiyatından piyasada bulunabilecek.

 

Video Reklam: