Uragun İçin İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı

In Bülten, Haber, Oyun by Deniz AslanLeave a Comment

Kool2Play’in taktiksel shooter oyunu olan Uragun için ilk tanıtım videosu yayınlandı.

Uragun, üstten kameralı görünüme sahip olan hardcore bir shooter oyunu olarak geçiyor. Taktiksel savaş tekniklerini de barındıran oyunda, oyuncular yapay zekanın yöneteceği makine ordusuna karşı uyguladıkları taktiklerle kendilerini savunacaklar.

Günümüz dünyasının büyük şehirlerden esinlenerek hazırlanan bölüm tasarımlarında, oyuncular New York, Londra, Berlin, Moskova, Pekin ve Varşova sokaklarında ağır silahlarla donatılmış Mech kıyafetleri ile dalgalar halinde gelen yapay zeka robotlarına karşı mücadele edecekler.

Uragun, kült klasik Syndicate’in yoğun atmosferini ve Crimsonland’ın dinamik oynanışını, Helldivers’ın taktiksel unsurlarıyla birleştiriyor. Oyunun baş tasarımcısı Jacek Wesołowski, Bulletstorm ve Hard Reset gibi başarılı oyunların arkasındaki yaratıcı isimlerden birisi.

Oyunun en belirgin özelliği düşmanları; çok çeşitli karmaşık davranışlara ve koordineli taktiklere sahip katil robotlar. Bu düşmanlar önceden belirlenmiş herhangi bir eylem ve ayarlama olmadan, dinamik bir yapıya sahip yapay zeka (AI) tarafından kontrol ediliyor.

Oyun 2020’nin başında Steam üzerinden ilk olarak Erken Erişim’e açılacak. Uragun’un tam sürümü ise 2020’nin ortalarında Steam, Nintendo Switch, Xbox ve PlayStation platformları için piyasaya çıkacak.