Resident Evil 3 Fragmanıyla Ortaya Çıkan Detaylar

In Haber, Oyun by Deniz AslanLeave a Comment

Jill Valentine, Resident Evil 3’ün baş yıldızı olsa da Raccoon City hikayesinin son bölümünde yalnız değil. Bu hayatta kalma korku oyunu, T-virüsünün yok edici etkilerince mahvolmuş bir şehrin ortasında dostlar, rakipler ve kana susamış düşmanlarla dolu bir kadro da içeriyor.

Oyunun aksiyon dolu hikayesinden ipuçları veren yeni sinematik fragman, ekran görüntüleri ve konsept çizimler yayınlandı. Jill’in partneri Carlos Oliveira, Umbrella Biyolojik Tehditle Mücadele Ekibi’nin diğer üyeleri ve oyunun durdurulamaz kötüsü Nemesis, 13 Nisan’da bir kez daha bizi bekliyor olacak.

· Brad Vickers – Malikane Olayında hayatta kalanlardan birisi (ilk Resident Evil oyununda anlatılmıştı) ve Umbrella Corp araştırmalarına yardımcı oluyor. S.T.A.R.S.’ın Raccoon City’de hayatta kalan son üyelerinden biri olduğu için Nemesis’in de hedeflerinden biri.

· Mikhail Victor – U.B.C.S.’in komuta subayı, yılların liderlik ve askeri tecrübesine sahip bir isim. Mikhail, ekibin Raccoon City’deki hayatta kalanları tahliye etme görevinde ciddi biçimde yaralanmıştı. Bu kötü duruma rağmen sivillere ve ekibine yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor. Raccoon City vatandaşlarını kurtarmaya bu kadar gönülden bağlı olması, Jill’i de onlara yardım etmeye ikna ediyor.

· Nicholai Ginovaef – Bu U.B.C.S. ekip lideri sert, soğuk ve hamlelerini hesaplayan bir isim, görevi ve kendi çıkarı için gerekli fedakarlıkları yapmaktan asla çekinmeyen biri. Nicholai, Jill’i ‘fazla yufka yürekli’ buluyor ve bu yüzden kendisini öldürteceğini düşünüyor.

· Tyrell Patrick – Bu U.B.C.S. üyesi, güvenlik cihazlarını hackleme ve etkisiz hale getirmekte usta bir isim. Tyrell, ekibine hat gerisinden çok değerli destekler sunuyor.

· Murphy Seeker – Bu U.B.C.S. üyesi ve eski ABD Deniz Piyadesi, olağanüstü bir keskin nişancı. Mikhail gibi o da Raccoon City görevinde ağır yaralanıyor.

· Dario Rosso – Jill’in Raccoon City’deki bir ambarda karşılaştığı ve ailesini kaybetmenin verdiği şokla sarsılmış bir sivil. Dario, Jill’in bu çöken şehirden kaçma önerisini reddediyor.

· Hunter – Hem Jill, hem de Carlos Resident Evil 3’teki bu korkunç yeni düşmanla karşılaşacak. Bu biyolojik silahlar, insanlar ve sürüngenlerin genetik materyallerinin birleşmesiyle yaratılmış ve ortaya son derece hızlı ve güçlü bir düşman çıkmış.