OPPO Yeni Ekran Garantisi Kampanyasını Duyurdu

In Bülten, Haber by Berker GüngörLeave a Comment

OPPO, Sevgililer Günü hediye alışverişini de kapsayan 12 – 17 Şubat tarihleri arasında; Mediamarkt, Teknosa ve Vatan Bilgisayar’dan alınan OPPO telefonlara 1 yıllık ekran garantisi hediye ediyor.

OPPO, sevdiklerine unutulmaz bir hediye almak isteyenler için yeni bir kampanya başlattı. 12 – 17 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında; Mediamarkt, Teknosa ve Vatan Bilgisayar’dan alınan OPPO telefonlara 1 yıllık ekran garantisi hediye edilecek. 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlamak için sevdiklerine bir OPPO telefon alanlar, aynı zamanda 1 yıl boyunca telefonun ekranını da koruma altına almış olacak.

Telefonun ekranının kırılması durumunda OPPO’nun yetkili servisleri, ekran garantisi kapsamı altında olan ürünler için geçerli olacak şekilde, 1 defaya mahsus kırılan ekranı yenisi ile ücretsiz olarak değiştirecek. Bu sayede, kullanıcıların OPPO akıllı telefonların keyfini daha uzun süre yaşaması ve sevdikleriyle geçirecekleri keyifli anların en güzel fotoğraflarını çekebilmesi garanti altında olacak.

OPPO Reno2 serisi akıllı telefonlar, teknoloji ve estetiği bünyesinde bir araya getiriyor. OPPO, Reno2 serisini dört kamerayla donattı. 48MP Ultra Net Ana Kamera ve ön pop-up kameranın yanı sıra, Ultra Geniş Açı ve Ultra Gece Modu dahil olmak üzere pek çok çekim modu sunan bu kameralar sayesinde çiftler, birlikte geçirdikleri en romantik anları sanatsal dokunuşlarla ölümsüz hale getirebilecek.

OPPO A9 2020’de, 48MP Ana Kamera, 8MP Ultra Geniş Lens, 2MP Mono Lens ve 2MP Portre Lensi içeren çok amaçlı bir Dörtlü Kamera kurulumu bulunuyor. OPPO A5 2020 modeli de çok amaçlı Dörtlü Kamera kurulumu ve 12MP Ana Kamerası ile dikkat çekiyor. Bu özellikler, insan gözünün algılayabileceği parlaklığı ve ayrıntıyı aşan gece manzaralarını çekebilmeyi mümkün kılan Ultra Gece Modu 2.0 teknolojisi ile destekleniyor.

Reno2 Serisi ve A Serisi 2020 modelleri, en özel Sevgililer Günü hediyeleri arasında yerini alıyor. OPPO akıllı telefonlar, 12 – 17 Şubat tarihlerinde geçerli olan 1 yıllık ekran garantisi kampanyasıyla Sevgililer Günü mutluluğunu ikiye katlıyor.