Anasayfa Haber Bülten Fitbit Türkiye Pazarı İçin Bilkom İle Anlaştı

Fitbit Türkiye Pazarı İçin Bilkom İle Anlaştı

Giyilebilir teknoloji ürünlerini dünya genelinde 100’den fazla ülkede tüketiciyle buluşturan Fitbit, Türkiye pazarı için Bilkom ile anlaştı. Fitbit’in sağlık ve fitness odaklı ürünleri Bilkom tarafından pazara sunulacak.

Fitbit, akıllı saatler ve takip cihazlarından oluşan ürün yelpazesiyle daha sağlıklı ve daha aktif bir yaşam sürmek isteyenlere ilham vermeyi amaçlıyor. iOS ve Android platformlarıyla uyumlu olan Fitbit cihazlar, uzun pil ömrü, sağlık, fitness ve akıllı özellikleri, renkli ve şık tasarımlarıyla öne çıkıyor.

Bilkom Genel Müdürü Fikret Ballıkaya, son yıllarda giyilebilir teknoloji ürünlerinin giderek daha fazla öne çıktığını belirterek, “Biz de Bilkom olarak, tüketicilerin teknoloji yoluyla ya-şam kalitesini artırmak için çalışıyoruz. Bu çerçevede giyilebilir teknolojideki liderliğimizi Fitbit’in sağlık ve fitness odaklılığı ile bir adım ileri taşıyor, sağlık ve aktif yaşam tutkunları için Fitbit’i portföyümüze katmaktan mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

Fitbit Versa 2, Fitbit Versa Lite, Fitbit Charge 3 ve Fitbit Inspire HR gibi Fitbit ürünleri, Türkiye pazarında Bilkom güvencesiyle satışa sunulacak.