Anasayfa Haber Bülten Nokia 2.2 İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

Nokia 2.2 İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

HMD Global, Nokia 2.2’nin Android 10 güncellemesi aldığını duyurdu.

Android 10’nun genel özelliklerine baktığımızda, daha hızlı, daha güncel ve uzun pil ömrü gibi özellikleriyle kurumsal amaçlı kullanımlarda da ön plana çıkıyor.

Sade tasarımlı bir ön kameraya sahip 5,7 inçlik modern ekranıyla Nokia 2.2, en güncel tam Android deneyimini sunmayı amaçlayan Android One programının parçası olarak üretilen ilk 2 serisi Nokia akıllı telefon olma özelliği taşıyor.

Nokia akıllı telefon portföyünün en güncel Android ve Google deneyimini sunma geçmişine uygun olarak Nokia 2.2, Android 10 güncellemesi almanın yanı sıra, akıllı telefon karanlık mod, gelişmiş güvenlik ve gizlilik, daha ince bildirim kontrolleri, akıllı cevap ve Odak modu gibi özelliklere de sahip.

Cihaz kullanımını izlemenize ve dikkat dağıtan tüm görsel öğeleri kapatmanıza yardımcı olarak istediğiniz zaman telefondan uzaklaşmanıza da olanak veriyor. Slices ve Uygulama Eylemleri gibi diğer özellikler ise bir sonraki işlemi öngörerek yapılacak işi hiç olmadığı kadar hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamaya yardımcı olan uygulama entegrasyonu ve kısa yollar sunuyor. Akıllı Pil özelliğine sahip bir cihaz olması sayesinde Nokia 2.2, sık kullanılmayan uygulamaların pil kullanımını sınırlıyor, böylece kurumsal kullanımlar için de ideal bir seçenek haline geliyor.