Anasayfa Haber The Witcher 3: Wild Hunt Yeni Nesil Konsollara Geliyor

The Witcher 3: Wild Hunt Yeni Nesil Konsollara Geliyor

The Witcher 3: Wild Hunt’ın görsel ve teknik olarak geliştirilmiş bir sürümü, PC ve yeni nesil konsollar için satın alınabilecek ve oyunun sahipleri için PC’de ücretsiz bir güncelleme olarak sunulacak.

CD PROJEKT RED, The Witcher 3: Wild Hunt’ın PlayStation 5, Xbox Series X ve PC için yenilenerek tekrar piyasaya sürüleceğini duyurdu. Oyunun yeni sürümü halihazırda önceki sürüme sahip olanlara ücretsiz sunulacak. İşte konuyla ilgili resmi açıklama:

The Witcher 3: Wild Hunt’ın yeni nesil sürümü üzerinde çalışıyoruz!
En güçlü oyun donanımından yararlanmak için geliştirilen oyunun yeni nesil sürümü, temel oyunda, genişleme paketlerinde ve tüm ekstra içerikte ışın izleme ve daha hızlı yükleme süreleri dahil olmak üzere bir dizi görsel ve teknik iyileştirme içerecek.
The Witcher 3: Wild Hunt’ın yeni nesil sürümü, PC, Xbox Series X ve PlayStation 5 için bağımsız bir satın alma olarak ve oyuna PC, Xbox One ve PlayStation 4’te zaten sahip olan herkes için ücretsiz bir güncelleme olarak yayınlanacak.
Bilgisayarla tanışması 2000'li yıllara dayanan yazar, 2007'de CHIP ve LEVEL dergilerinin yanında CHIP Online için de makaleler yazdı ve 2010'da Türkiye'nin en çok satan teknoloji dergisi CHIP'in Donanım Editörü oldu. Bu süre zarfında 1000'den fazla ürün incelemesi yapan Recep Baltaş, 2011 sonunda bu görevinden ayrılıp ASUS Türkiye'de Pazarlama Uzmanı olarak çalışmaya başladı. Tam bir Technopat olan Baltaş'ın son durağı ise Technopat.net.