Anasayfa Haber Yeni Microsoft Flight Simulator 2020 Modu, Şehre Dev Bir Godzilla Ekliyor 

Yeni Microsoft Flight Simulator 2020 Modu, Şehre Dev Bir Godzilla Ekliyor 

Çalışmalarını sürdüren mod yapımcıları, Microsoft Flight Simulator 2020 için Godzilla modunu kullanıma sundu. Yenileri ise yolda…

Microsoft Flight Simulator 2020 bünyesinde zaten birçok uçak ve havalimanı bulunuyor. Ancak oyunun en önemli özelliklerinden birisi de mod ve eklenti desteği. Bu bağlamda makalemiz aracılığıyla Microsoft Flight Simulator 2020’ye mod ve eklenti yükleneceğini öğrenebilirsiniz.

Simülasyon onunu henüz yeni olduğundan dolayı mod ve eklentilerin sayısı oldukça kısıtlı olsa da geliştiriciler her geçtiğimiz gün yenilerini yayınlamaya devam ediyor. Bunlardan en dikkat çekici olanı ise Godzilla modu oldu.

Nexus Mods aracılığıyla kullanılabilen mod, heyecan verici boyutlarda olan Godzilla’yı San Francisco Körfezi’nin ortasına, 37.792394, -122.378850 koordinatlarına yerleştiriyor. Bu modelleme ise Godzilla’nın 2014 Legendary Pictures versiyonuna dayanıyor. Bu arada Godzilla’nın hareketli olmadığını belirtelim.

Mod geliştiricisi Sergio Perea, bu modun başarısına bağlı olarak, projelerine Empire State Binası’na tırmanan bir King Kong ile devam edebileceğini bildirdi. Godzilla’nın oyun içerisinde nasıl göründüğünü merak ediyorsanız video hemen aşağıda. Mod sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.