Anasayfa Haber Fallout 4: New Vegas İçin Oynanış Videosu Yayınlandı

Fallout 4: New Vegas İçin Oynanış Videosu Yayınlandı

Fallout 4 New Vegas oynanış videosu

Uzunca bir süredir geliştirilen Fallout 4: New Vegas modu için yeni bir oynanış videosu yayınlandı.

Serinin hayranları tarafından geliştirilen New Vegas modu için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Yayınlanan Fallout 4 New Vegas oynanış videosu ile bir süredir geliştirilmekte olan modla beraber gelecek olan yeniliklerde gözler serildi.

Fallout 4 Creation Engine kullanılarak geliştirilen yapım, bildiğiniz üzere Fallout 4 grafikleri ile New Vegas hikayesini oynamamıza imkan tanıyacak. Bu modla beraber serinin sevilen oyunu New Vegas’ın ana hikaye görevlerinin yanı sıra yan görevleri de oyunculara sunulacak. Bunun birlikte mod geliştiricileri ana ve yan görevlerin haricinde New Vegas’ta yer alan tüm içeriklere de bu modda yer verecek.

Şimdilik, söz konusu modun ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor. Ancak, bazı kaynakların aktarmış olduğu bilgilere göre söz konusu oyunun 2021 yılı içerisinde piyasaya sunulacağı tahmin ediliyor. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri kısa bir süre önce yayınlanan oynanış fragmanı ile baş başa bırakalım.

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.