Anasayfa Etkinlik CES ASUS ve Intel CES 2021 Etkinliği – Canlı Yayın

ASUS ve Intel CES 2021 Etkinliği – Canlı Yayın

ASUS ve Intel’in birlikte 2021 için tanıtacağı etkinlikleri bu canlı yayında Türkçe anlatım ile takip edebilirsiniz. 13 Ocak 2021 saat 19:45’te başlayan yayında bütün detayları paylaşıyoruz.

ASUS Ürünleri Amazon Fiyatları İçin Tıklayınız

ROG lansmanından bir gün sonra gerçekleşen bu tanıtımda, donanım ve yazılım tarafında 2021’in en yeni ürünleri tanıtılıyor. Kaçıranlar Technopat Youtube kanalında videonun kaydını bulabilir ve izleyebilirler.

Bu etkinlikte ROG kapsamında olmayan ürünler tanıtılıyor. Bir yanda masaüstü, dizüstü bilgisayarlar, ağ ürünleri, oyuncu ekipmanları ya da iş sistemleri gibi sayısız kategoride ürüne sahip olan ASUS var.

Diğer yanda ASUS ile sık sık işbirliği yapan, işlemci, ağ yongaları, depolama ve bağlantı standartları gibi teknolojilerde, en son olarak da ekran kartlarında karşımıza çıkan Intel var. İki marka birlikte neler tanıtacak heyecanla bekliyoruz.

1999'da dergi editörü olarak başlayan yolculuk Technopat Genel Yayın Yönetmeni olarak devam ediyor. #Teknoloji #video #sosyalmedya #rpg #android #kahve sever. [email protected]