Anasayfa Haber Sony PS5 Yeniden Amazon Prime Day Stoklarına Geliyor!

Sony PS5 Yeniden Amazon Prime Day Stoklarına Geliyor!

Amazon Prime Day sürerken, Sony PS5 konsolun ikinci günde de sınırlı sayıda stoklara gireceği duyuruldu.

21 ve 22 Haziran günlerinde düzenlenen Amazon Prime Day kapsamında, Prime üyesi tüketicilere hayli indirimli ürünler sunuluyor. 21 Haziran’da Prime Day kapsamında sınırlı sayıda Sony PlayStation 5 oyun konsolu da Amazon tarafından satışa sunulmuştu.

Amazon tarafından gelen açıklamaya göre ilk günde satışa sunulan PS5 stokları çok hızlı şekilde tükenmiş. Bunun üzerine Amazon Türkiye, 22 Haziran’da da yeni bir parti PS5 oyun konsolunu Prime Day kapsamında satışa sunma kararı almış.

Yeni parti PS5 konsolların 22 Haziran saat 15:00 itibariyle satışa sunulacağı duyuruldu. Aşağıdaki bağlantıdan ilgili Amazon sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu fırsattan faydalanabilmek için Amazon Prime üyesi olmanız ve hızlı davranmanız gerektiğini unutmayın!

Amazon Prime Day – PlayStation 5 Kampanya Sayfası

M.Berker Güngör 1997 yılında Level dergisinin kurucu editörü olmuştur, Herkes için Bilgisayar ile Türkiye'de 500.000 aylık satış rakamına ulaşan ilk popüler bilgisayar eğitimi dergisini hazırlamış, Chip dergisinin ilk günlerinde, IT Business'ta emek vermiştir. Technopat'ı kurmadan önce son olarak PC Magazine Dergisi Yazı İşleri Müdürlüğü'nü yürütmüştür. Köklü yayıncılık ve bilişim kariyerini Technopat'ta "Boss" olarak sürdürmektedir...