Anasayfa Haber Samsung Galaxy Book 2 Serisi Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Book 2 Serisi Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Book 2

Samsung, geçtiğimiz yıl belirli pazarlarda üç yeni Galaxy Book dizüstü bilgisayarı piyasaya sürmüştü. Şirket, Galaxy Book, Galaxy Book Odyssey ve Galaxy Book Pro 360 5G cihazlarını kullanıma sunmuştu. Dizüstü bilgisayarların lansmanı üzerinden henüz çok geçmemiş olmasına rağmen, modellerin halefini üretmek adına şimdiden çalışmaya koyuldu.

Galaxy Book 2 serisi, Safety Korea sertifikasyon web sitesinde listelenmiş. Sertifika web sitesinde listelenen iki model, Samsung Galaxy Book 2 Pro ve Book 2 Pro 360 olacak şekilde sıralanıyor. Dizüstü bilgisayarlar ayrıca, Bluetooth SIG sertifika web sitesini de ziyaret etti. Ortaya çıkan bu listeler ile dizüstü bilgisayarlar ile ilgili ilk bilgileri edinmiş oluyoruz.

Samsung Galaxy Book 2

Safety Korea sitesinde yer alan liste, ilgili cihazların model numaralarını ortaya koyuyor. Galaxy Book 2 Pro 360, NT950QED model numarasına sahipken, Book 2 Pro da NT930XED model numarasına sahip. Safety Korea sertifika listesi, standart Pro modelinin canlı bir görüntüsünü de ortaya koymakta. Resim, cihazın gümüş renkli arka bölümünü ve yan tarafta Samsung logosunu gösteriyor.

Dizüstü bilgisayarların Bluetooth SIG sertifika web sitesinde yer alan listesi ise cihazların Bluetooth 5.1 desteği ile geleceğini onaylıyor. Samsung, dizüstü bilgisayarların diğer detaylarını ise henüz açıklamış değil. Ayrıca şirket, resmi lansman zaman çizelgesi ile ilgili bir bilgi de vermedi. Yine de sızdırılan bir bilgi, dizüstü bilgisayarların 2022 yılının ikinci ve dördüncü çeyreği arasında piyasaya süreceğini ortaya koyuyor.

Son olarak yeni serinin, Galaxy Book 2 ve Galaxy Chromebook Go da dahil olmak üzere dört cihaz içereceğini belirtelim.

Dokuz Eylül Üniversitesi Tarih Öğretmenliği Bölümü Son Sınıf Öğrencisi