Anasayfa Haber Bülten God of War, GeForce Now Kütüphanesine Ekleniyor

God of War, GeForce Now Kütüphanesine Ekleniyor

GeForce NOW kütüphanesine bu hafta God of War da dahil olmak üzere 8 yeni oyun ekleniyor.

GeForce NOW’un gücüyle, üyeler artık neredeyse her cihazla God of War’ın büyülü dünyası Norse Wilds’a gidebilirler. Kütüphaneye giriş yapan üyeler, Mac’leri de dahil olmak üzere, 1440p veya 1600p’ye kadar çözünürlükle desteklenen cihazlarda kolaylıkla oynayabilir.

Bu hafta ayrıca GeForce NOW’a, Lumote: The Mastermote Chronicles ve Nobody-The Turnaround gibi yeni bir seri, anında oynanabilen ücretsiz oyun demosu geliyor.

İşte bu hafta kütüphaneye eklenen tüm oyunların listesi:

God of War GeForce Now
God of War, artık telefonda da oynanabilecek.

God of War’un PC portu, orijinal oyundan da daha iyi grafikler sunuyor. Oyuncular, korkunç yaratıkların karanlık dünyasını PC’de 1440p ve 120 FPS’de ve SHIELD TV’de de 4K çözünürlükte oynayabilecek. NVIDIA DLSS ile yapay zekanın gücü, olağanüstü grafikler ve tavizsiz görüntü kalitesi elde edilmesini mümkün kılacak. Konsol deneyimlerine bile rakip olan ultra düşük gecikmeyle içgüdüsel, fiziksel bir mücadelenin kapıları aralanacak.

Mac ile God of War Oynamak

Buluttan akış yaparak, desteklenen cihazlarda 1440p veya 1600p’ye kadar Mac’inizdeki en iyi aksiyon oyunlarından birini oynayabilirsiniz. Bir zamanlar hayal olan PC oyunlarını Mac’te oynayabilme, bulut oyunculuk ile nihayet bir gerçeğe dönüştü.

Bilgisayarla tanışması 2000'li yıllara dayanan yazar, 2007'de CHIP ve LEVEL dergilerinin yanında CHIP Online için de makaleler yazdı ve 2010'da Türkiye'nin en çok satan teknoloji dergisi CHIP'in Donanım Editörü oldu. Bu süre zarfında 1000'den fazla ürün incelemesi yapan Recep Baltaş, 2011 sonunda bu görevinden ayrılıp ASUS Türkiye'de Pazarlama Uzmanı olarak çalışmaya başladı. Tam bir Technopat olan Baltaş'ın son durağı ise Technopat.net.