Anasayfa Haber Yeni Call of Duty Modern Warfare 2 Çıkış Tarihi Açıklandı

Yeni Call of Duty Modern Warfare 2 Çıkış Tarihi Açıklandı

Yeni Call of Duty Modern Warfare 2 çıkış tarihi

2019 yılında Modern Warfare serisini yeniden başlatan Infinity Ward, geride bıraktığımız haftalarda yeni Modern Warfare 2‘yi duyurmuştu. Ancak, geliştirici firma yeni Call of Duty Modern Warfare 2 çıkış tarihi hakkında herhangi bir açıklamada bulunmamıştı.

Yeni Call of Duty Modern Warfare 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Serinin yeni oyunu için heyecanlı bekleyiş devam ederken, Infinity Ward kısa süre önce oyunun çıkış tarihi resmi olarak açıkladı. Duyuruda Modern Warfare serinin efsanevi karakterlerinden biri olan Ghost’a yer veren Infinity Ward, Modern Warfare 2’nin 28 Ekim 2022 tarihinden piyasaya sürüleceğini müjdeledi. Yapılan açıklamada aynı zamanda oyunun PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC platformları için satışa sunulacağı da belirtildi.

Çıkış tarihi duyurusunun haricinde, oyunun ikonik karakterleri için ilk sanat tasarımları da paylaşıldı. Call of Duty’nin resmi YouTube kanalı üzerinden yayınlanan videoda bizleri Task Force 141 ekibinin önde gelen isimlerinden olan Captain Price  Soap, Gaz ve Colonel Alejandro Vargas karşılıyor. Söz konusu sanat tasarımlarını içeren videoyu ise hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.