Anasayfa Haber Rainbow Six Siege için Aylık Abonelik Hizmeti Duyuruldu

Rainbow Six Siege için Aylık Abonelik Hizmeti Duyuruldu

Rainbow Six Siege Aylık Abonelik

Ubisoft uzun süredir devam eden Rainbow Six Siege için bir aylık abonelik hizmeti başlattığını duyurdu. Oyuncular aylık 10 dolar karşılığında abonelik kilidi açılmış 10 seviye, zaman sınırlı efsanevi öğeler ve daha fazlasını içeren tüm Battle Pass’lara erişim sağlayacak bir “R6 Membership” satın alabilecek.

Ubisoft’un açıklaması şu şekilde:

“R6 Membership ile en üst düzey Rainbow Six Siege deneyiminin kilidini açın! Bu teklif her ay, süresi sınırlı bir Efsanevi öğe (bazen ekstra yetenek için animasyonlu), bir Epic operatör paketi, premium Battle Pass’a tam erişim, 10x Savaş seviyeleri ve toplamı aylık değerde 4500 krediyi aşan bir Bravo paketi dahil olmak üzere özel bir içerik sunar.

Ödül Teslimat Programı:

  • Kaydolduğunuzda şunları elde edersiniz: Anında Battle Pass erişimi, 10 Savaş seviyesi ve 1 Bravo paketi
  • Ardından her ayın 28’inde 1 Efsanevi öğe ve 1 Destansı paket içeren yeni bir kozmetik eşyası kazanın (ilk hediye 28 Haziran’da başlıyor)
  • Aylık yenileme tarihinizde 10 Savaş seviyesi ve 1 Bravo paketi daha alacaksınız.”

Rainbow Six Siege PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 ve PS5 platformlarında oynanabiliyor. 11 Haziran tarihinden itibaren R6 aboneliğine kaydolabileceksiniz ve Year 9, Season 2, Operation New Blood da aynı tarihlerde başlayacak.

Peki siz R6 Membership satın almayı düşünüyor musunuz?