0850 485 2674 gelen reklam içerikli mesajlar nasıl engellenir?

ShaRpMT

Hectopat
Daha fazla  
0850 485 2674 bu numaradan sürekli gereksiz, boş mesajlar alıyorum. Örnek verirsem Sultan2 adlı oyunun çekilişi veya boş başka şeyler. Numaramı nasıl buldular onu bile bilmiyorum. Bu numaradan mesaj almayı nasıl engelleyebilirim?

0850 485 2674 bu numaradan sürekli gereksiz, boş mesajlar alıyorum. Örnek verirsem sultan2 adlı oyunun çekilişi veya boş başka şeyler. Numaramı nasıl buldular onu bile bilmiyorum. Bu numaradan mesaj almayı nasıl engelleyebilirim?

İleti Yönetim Sistemi
Siteyi ziyaret ettiniz mi hiç bilmiyorum ancak bir ziyaret edin eğer mesajlar kısmında gözüküyorsa numara engelleyebilirsiniz.

Huawei kullanıyorsanız Optimizer uygulamasından engelleyebilirsiniz. ❤️
Maalesef, Oppo kullanıyorum.

İleti Yönetim Sistemi
Siteyi ziyaret ettiniz mi hiç bilmiyorum ancak bir ziyaret edin eğer mesajlar kısmında gözüküyorsa numara engelleyebilirsiniz.
Hemen bakıyorum.

İleti Yönetim Sistemi
Maalesef. Orada buna benzer bir başlık bulamadım.

0850 485 2674 bu numaradan sürekli gereksiz, boş mesajlar alıyorum. Örnek verirsem sultan2 adlı oyunun çekilişi veya boş başka şeyler. Numaramı nasıl buldular onu bile bilmiyorum. Bu numaradan mesaj almayı nasıl engelleyebilirim?

Başka bir yöntem olarak telefon numarasını engellemeyi denediniz mi hiç? Onun dışında bir de gidip operatörünüz ile görüşün belki onlar engellemenin bir yolunu bulabilirler.

Maalesef. Orada buna benzer bir başlık bulamadım.

Bir de şikayet için şöyle bir link bırakıyorum umarım işinize yarar.
https://tiss.gtb.gov.tr

Geri
Yukarı