0x0000007B hatası

L00P

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, kısaca derdimi özetleyeyim CNC Router'im için ruhunu teslim etmemiş ucuz bir bilgisayar arıyordum. Birinden ASUS eee PC 1101ha model 10 yaşında bir notebook buldum. Satan kişi çok kastığını bir türlü düzelmediğini söylüyordu. Tahminim harddiskinin bozuk olduğu yönündeydi ki gerçekten de öyle olduğu ortaya çıktı. Ben de üzerinde sadece basit işlemler yapacağım ve tek program kullanacağım için PCdeki sürekli donduran HDD'den kurtulmak istedim. Elimde parçalı verileri okuma yazmada hard diskten çok daha iyi olan bir flash bellek vardı(SSD niyetine). Onun içine USB'den boot olacak şekilde Windows 7 kurdum(hasleo wintous programı sayesinde). Her şey çok güzeldi ancak PC'nin içindeki HDD iptal olmadığı için PC'yi yine kastırıyordu ben de iptal ettim ancak bir sonraki açılışta;

88aced1c-b3c1-4b02-b882-a07b0b91c586.jpg

Bu hata ile karşılaştım. Bir şekilde HDD olmayınca PC bu hatayı veriyor ve bu hatadan kurtulamadım. Ben de evdeki başka sağlam bir HDD'yi PC'ye taktım ancak benim isteğim sadece flashtan boot edip kullanmak. Bunun bir yolu var mı öğrenmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, kısaca derdimi özetleyeyim CNC Router'im için ruhunu teslim etmemiş ucuz bir bilgisayar arıyordum. Birinden ASUS eee PC 1101ha model 10 yaşında bir notebook buldum. Satan kişi çok kastığını bir türlü düzelmediğini söylüyordu. Tahminim harddiskinin bozuk olduğu yönündeydi ki gerçekten de öyle olduğu ortaya çıktı. Ben de üzerinde sadece basit işlemler yapacağım ve tek program kullanacağım için pcdeki sürekli donduran HDD'den kurtulmak istedim. Elimde parçalı verileri okuma yazmada hard diskten çok daha iyi olan bir flash bellek vardı(SSD niyetine). Onun içine USB'den boot olacak şekilde Windows 7 kurdum(hasleo wintous programı sayesinde). Her şey çok güzeldi ancak PC'nin içindeki HDD iptal olmadığı için PC'yi yine kastırıyordu ben de iptal ettim ancak bir sonraki açılışta;

Eki Görüntüle 1416891
Bu hata ile karşılaştım. Bir şekilde HDD olmayınca PC bu hatayı veriyor ve bu hatadan kurtulamadım. Ben de evdeki başka sağlam bir HDD'yi PC'ye taktım ancak benim isteğim sadece flashtan boot edip kullanmak. Bunun bir yolu var mı öğrenmek istiyorum.

HDD atalarıyla eğleniyor gibi gözüküyor 😃

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı