1.000 mesaja ulaştım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayırlı olsun.
Teşekkür ederim hocam. :)

Hayırlı olsun hocam. Benim hedefim şimdilik 5000 mesaja ulaşmak. Ondan sonrası bakalım. Sosyal tayfı olmak için uğraşırım. Seneye 5. yıl olacak dile kolay 5 yıl.
Teşekkür ederim, hedefinize çok yaklaşmışsınız. Umarım bir gün sizi Sosyal Tayfı olarak görürüz. 😍

Ben de 10.000 yapmaya çalışıyorum. 6.276 mesaja sahibim.
Az kalmış hocam. Umarım 10.000 hanelere çok kısa zamanda gelirsiniz. :)

Benim de az kaldı 1000'e ama çok vaktim olmuyor, tamamlayamıyorum.
En kısa zamanda 1.000 mesaj olmanız dileğiyle. :)

Son düzenleme:
Tebrik ederim. Ben de en kısa sürede en çok mesaj atan ilk 2-3 üye arasındayımdır. Şuan baktım sanırım @403052 bu konuda 1. Benden bir ay daha eski olmasına rağmen 2.000 mesaj fark var arada.

Ama tabii önemli olan mesaj değil kişin foruma kattığı değer. Bunu da unutmayalım. Çok az mesajı olup çözümleri 3 hanelere olan kişiler var.

Teşekkür ederim, hedefinize çok yaklaşmışsınız. Umarım bir gün sizi sosyal tayfı olarak görme dileğiyle. 😍

İnşallah ya sosyal tayfı gördükçe aklıma vakit geçtiğim zamanlar gelir. Kendimi forumdaki ilk yıllarıma kıyasla şimdiki zamana göre daha olgunlaşmış olarak hissediyorum mesaj olarak. 2 kötü alışkanlık alıştırdı ama olsun. HOI4 ve ETS 2 bağımlısı yaptı forum. 😀

Hayırlı olsun. Ben kaçtayım bilmiyorum :) Şimdi baktım az mesaj çok puanlı bir profilim varmış :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı