1.000 TL gamepad önerisi

Xyneth

Femtopat
Daha fazla  
Gamepad alacağım da 2 adet, cok kullanmam. PC'ye takacağım zaten, cok pahalı olmasın az cok kaliteli bir şey olsun. Bir de görüntüsü çirkin olmasın, İnternet'te PlayStation kolu gibi olursa daha iyi olur. Baktım da onlarda 3k falan, orijinalleri sizin de kullandığınız varsa önerir misiniz?Tanesine 1k falan veririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepad alacağım da 2 adet, cok kullanmam. PC'ye takacağım zaten, cok pahalı olmasın az cok kaliteli bir şey olsun. Bir de görüntüsü çirkin olmasın, ınternet'te PlayStation kolu gibi olursa daha iyi olur. Baktım da onlarda 3K falan, orijinalleri sizin de kullandığınız varsa önerir misiniz? Tanesine 1K falan veririm.

1713008601076.png

Bütçe maksimum 1K ise AliExpress'ten 1 ay bekleyecekseniz ki muhtemelen bekletmezler 13 Mayıs yazsa da genelde yarısı kadar falan sürüyor gelme süresi. Birden fazla hesap açabilirsin almak için.

8 bitdo kesinlikle çok uygun olacaktır.

Eğer bütçe çıkıyorsa zamandan tasarruf adına buradan alınması daha iyi olur ancak iki gamepad olunca 500TL arttırmak gerekiyor bütçeyi o yüzden AliExpress beklenebilir bence.

Eki Görüntüle 2167168

Bütçe maksimum 1K ise AliExpress'ten 1 ay bekleyecekseniz ki muhtemelen bekletmezler 13 Mayıs yazsa da genelde yarısı kadar falan sürüyor gelme süresi. Birden fazla hesap açabilirsin almak için.

Hocam vallahi bu link üzerinden 1075 liraya şimdi siparişi geçtim. Normalde 2.el gamepad arıyordum hatta konu açacaktım ama bu konuda sizin yorumunuzu gördüm. Fiyatı uygun gelince direkt aldım. Bu paralara 2.el olarak F710 veya Monster Pusat türevi gamepadler vardı. Bu onlara göre iyidir diye düşünüyorum ne dersiniz?

Hocam vallahi bu link üzerinden 1075 liraya şimdi siparişi geçtim. Normalde 2.el gamepad arıyordum hatta konu açacaktım ama bu konuda sizin yorumunuzu gördüm. Fiyatı uygun gelince direkt aldım. Bu paralara 2.el olarak F710 veya Monster Pusat türevi gamepadler vardı. Bu onlara göre iyidir diye düşünüyorum ne dersiniz?

8BitDo güncel bir gamepad en azından ki güncel olması yeterli bu bütçe için.

Kesinlikle çok daha iyi bir gamepad diğerlerine göre. İyi bir karar bu şartlarda

Geri
Yukarı