1.000 TL klavye önerisi

Bütçe
1000
Evet :D

Peki bunda Switch değişimi fark yaratır mı kullanım açısından red Switch alınır mı?

Bu klavyeyi nedense herkes öneriyor XPG Summoner mini veya Redragon'un aynı fiyat bandındaki ürünlerini tavsiye edersiniz yoksa yine bu ürünü mü?

Red Switch alınır bence yazma hissiyatı daha iyi

Red Switch alınır bence yazma hissiyatı daha iyi

Benim şu an aktif kullandığım Magic Refiner MK22 Blue Switch'di ve tuşların basmama problemi oluştu bu yüzden aynısının yaşanmamasını istiyorum

Red ve Brown alabilirsin.

Bu ürünün Prime Day'de indirime girme ihtimali var mı peki beklesem o zaman mı alsam yoksa şimdi alsam mı direk

Arkadaşlar acaba bu klavye nasıl sizlere göre @eyüpcan49 @472107

ya da bu Amazon.com.tr çünkü ok tuşlarının olması bi nevi işime gelir

Son düzenleme:
Summoner mini almayin. Kotu bir Switch kullaniyor.

DK61SE alın geçin.

Peki bildiğiniz onun ok tuşları olan bir klavyesi var mıdır çünkü öyle olması durumunda çok işime yarar eğer yoksa onu alacağım ve ayrıyeten o klavyeyi şimdi mi almalıyım yoksa Prime day beklemeli miyim?

Peki bildiğiniz onun ok tuşları olan bir klavyesi var mıdır çünkü öyle olması durumunda çok işime yarar eğer yoksa onu alacağım ve ayrıyeten o klavyeyi şimdi mi almalıyım yoksa Prime day beklemeli miyim?

Dierya ×TMKB T68se​

Amazon

Bunu bende almayı düşünüyorum yakın zamanda lakin bu klavye acaba iyi midir bilemiyorum. Fiyat farkı 61SE ile yok neredeyse. Yön tuşlarının olması + dediğiniz gibi.

Fiyatı neden bu kadar ucuz diğerine göre bir fark olmasın?

Dieryanın 2 klavyesi var. Biri DK61E, hot-swappable olan ve Gateron Switch'i olan, diğeride DK61SE hot-swappable olmayan ve kendi Switch'ini kullanan. Fark bundan kaynaklanıyor. Üstteki arkadaş DK61SE önermiş ondan benzer fiyatlı bu klavyeyi ilettim. O da DK61E'yi kastetmek istemişti galiba.

Dieryanın 2 klavyesi var. Biri DK61E, hot-swappable olan ve Gateron Switch'i olan, diğeride DK61SE hot-swappable olmayan ve kendi Switch'ini kullanan. Fark bundan kaynaklanıyor. Üstteki arkadaş DK61SE önermiş ondan benzer fiyatlı bu klavyeyi ilettim. O da DK61E'yi kastetmek istemişti galiba.
pek emin olamadım çok ucuz geldi ve acaba siyahı var mıdır?

Geri
Yukarı