1-2 milyon TL araba tavsiyesi

Çizik boyasını kafaya takıyosan sıfırını al. 3 bin liraya 4 tane lastik alamazsın bu arabaya.
E class yada 5 serisi olur bu paraya başkasını önermem mantıklı da olmaz şahsen.
Hocam ben takmazsam başkası illa takar ileride satarken falan. Bizim aracı satarken bayii aracın ön tamponu para almak için bilerek boyamış diye ekspertizde sıkıntı çıkardı mesela. İleride baş ağrıtmaması açısından. Yoksa cillop gibi araba.

Dostum birisi araba biri monitör o arabayı ben değil dayım alıyor. Annem ile bana sistemi toplayalı en fazla 3 - 4 ay oldu bir daha istesem almaz kendi param ile almaya çalıştım ben onu. Lütfen bilip bilmeden laf sokmaya çalışmayın.
😀 Dayım öyle paralı olacak ben 2.el monitör alacam öyle mi? Senaryo üzerine biraz daha çalışmanız gerekiyor.

😀 Dayım öyle paralı olacak ben 2.el monitör alacam öyle mi? Senaryo üzerine biraz daha çalışmanız gerekiyor.
Büyük dayım Viyana'da dişçi ve kliniği falan var. Kimse kaç kazanıyor bilmiyor da tahmini 20 bin euro aylığı falan, sabit değil. Her gelişinde bana senelerdir 20 euro bırakıyor 🤔

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı