1.4 Fire 95 HP Egea 2023 alınır mı?

Merhaba siz değerli üstatlardan sıfır 500.000'e alabilme imkanım olan 1.4 fire 95 HP Egea 2023 manuel vites araba hakkında bilgi almak istiyorum da.

Çekiş konusunda kötü ve insanı bıktırdığını duydum kendim deneyimlemedim kullananların hepsi aynısını söylüyor.

Bu Egea'yı eleştirenleri gitmiyor diyenleri akıl mantık almıyor bende.
Adam uçsun kaçsın beni yapıştırsın mı demiş? Gitmiyor diyen cahil arkadaşlar, bu aracı üreten argesini yapan insanlar oraya 6.500'e kadar devir koymuş. Sen yokuş çıkarken atmosferik bir araçla 3.000 3.500 devirde vites yükseltirsen bu araç gitmez. Bu araç gitmesi için uçması kaçması için yapılmış bir araç değil.

Ha çok uçsun kaçsın istiyorsan alacaksın 130HP 320tork 1.6mjet Egea'yı bak nasıl yapıştırıyor seni. A noktasından b noktasına sorunsuz düşük maliyetle gitmesi düşünülmüş ve bu noktada alım maliyeti uygun sunulmuş bir araç. Egea Türk aile profiline ve kullanıcı profiline en uygun araçtır bence.

Haklısınız ucuz olsun canımız güvensiz olsun mantığı tam Türk aile profiline göre. Arka fren sistemi bile kampana şu arabayı savunmayın artık.

Haklısınız ucuz olsun canımız güvensiz olsun mantığı tam Türk aile profiline göre. Arka fren sistemi bile kampana şu arabayı savunmayın artık.
3 liraya 5 köfte yok kardeşim. Fiat bilmiyor mu arkaya disk fren koyup arabanın şasisini sütunlarını köküne kadar A+ kalite malzemeden yapıp iç döşemeleri taban tavan doldurup bmw fiyatına araba çıkartmayı.
Bomboş kahvehane kafasından çıkın artık. 500 bine 15 yaşında 200 binde araç almaktansa sıfır arabaya binmek isteyenler için fazlasıyla f/p aracıdır. Ben hiç egeada ölüpte ya keşke bizimkiler jetta alsaydı o kazada ölmezlerdi diyen birilerini duymadım görmedim. Sizin gibilere göre arka camlar manuel arka fren kampanaysa o araba bitmiştir :D
Egea tam bir aile arabasıdır. Türk aile yapısına uygunluğundan ve f/p aracı olduğundan dolayıda yıllardır satış listelerinde 1. araç

Adamlar Egea'ya aşık olduğu için almıyor. O paraya en mantıklısı bu. Bunun için vatandaşı değil
ekonomiyi sorgulaman lazım. Ve bildiğim üzere clıo Sce arka frenler kampana. 1.4 fire için sadece kampana var. Dizelde disk.

Bu paraya sıfır ve sorunsuz araba bulamazsın.
Aile arabası olmak için yeterli, bu paraya alacağın başka arabada da karbon fiber gövde var zannedecek şu yorumu okuyan.

Aile arabası olmak için yeterli, bu paraya alacağın başka arabada da karbon fiber gövde var zannedecek şu yorumu okuyan.
Yok bunlar 800.000₺ lik araçla 500.000₺ lik aracı kıyaslarlar ama beyinleri asla aradaki 300.000₺ farkı algılayamaz. Araç gitmiyor çöp teneke şu bu derler aynı aracın 130hp 320torkluk dizelini görmezler. Adamlar üretim amacına uygun F/P aracı üretmiş ama algılayamıyorlar.

3 liraya 5 köfte yok kardeşim. Fiat bilmiyor mu arkaya disk fren koyup arabanın şasisini sütunlarını köküne kadar a+ kalite malzemeden yapıp iç döşemeleri taban tavan doldurup BMW fiyatına araba çıkartmayı.
Bomboş kahvehane kafasından çıkın artık. 500 bine 15 yaşında 200 binde araç almaktansa sıfır arabaya binmek isteyenler için fazlasıyla F/P aracıdır. Ben hiç Egea'da ölüpte ya keşke bizimkiler Jetta alsaydı o kazada ölmezlerdi diyen birilerini duymadım görmedim. Sizin gibilere göre arka camlar manuel arka fren kampanaysa o araba bitmiştir :D
Egea tam bir aile arabasıdır. Türk aile yapısına uygunluğundan ve F/P aracı olduğundan dolayı da yıllardır satış listelerinde 1. araç.

Arka camlar ile canını emanet ettiğin frenlerini bir tutuyorsan konuşmaya gerek yok.

Adamlar Egea'ya aşık olduğu için almıyor. O paraya en mantıklısı bu. Bunun için vatandaşı değil.
Ekonomiyi sorgulaman lazım. Ve bildiğim üzere Clio sce arka frenler kampana. 1.4 fire için sadece kampana var. Dizelde disk.

Sorduğu araç zaten 1.4 benzinli. Adam ne yapsın dizeldeki diski.

Sorunlu olsun sağlam olsun bence.

Arka camlar ile canını emanet ettiğin frenlerini bir tutuyorsan konuşmaya gerek yok.

Sorduğu araç zaten 1.4 benzinli. Adam ne yapsın dizeldeki diski.
Kardeş 1.4' ün üretim amacı ağırlıklı şehiriçi için zaten. Ani hızlanması zayıf olan hantal bir araç. Bundan dolayı uçan kaçan bir tip olmadığı için arkaya disk tabii kide çok daha iyi olacak olsada kampanada yeterli geliyor. Gidip fren testlerini izleyebilirsin diyeceğimde abi bu kaç basıyor yaw kafasında olan bir tip olduğun için sana bilimsel konuşmak çok mantıklı gelmiyor.

Üst komşumda captur var 30.000kmde şuan 800 e alıcısı var aracın. Arka frenleri kampana. Ama pardon ya çöp o araba teneke arka frenleri kampana

Ha bu arada sen sadece 2023 kasa volvoya bin kardeşim. Taksiye falanda binme sakın. Hükümetide eleştir. Milyonlarca insan bindiği takside canlarını hyundaiye fiata emanet ediyor. Arka frenleri kampana :)

Kardeş 1.4'ün üretim amacı ağırlıklı şehiriçi için zaten. Ani hızlanması zayıf olan hantal bir araç. Bundan dolayı uçan kaçan bir tip olmadığı için arkaya disk tabii ki de çok daha iyi olacak olsa da kampanada yeterli geliyor. Gidip fren testlerini izleyebilirsin diyeceğimde abi bu kaç basıyor ya kafasında olan bir tip olduğun için sana bilimsel konuşmak çok mantıklı gelmiyor.

Üst komşumda captur var 30.000kmde şu an 800'e alıcısı var aracın. Arka frenleri kampana. Ama pardon ya çöp o araba teneke arka frenleri kampana.

Ha bu arada sen sadece 2023 kasa Volvo'ya bin kardeşim. Taksiye falanda binme sakın. Hükümetide eleştir. Milyonlarca insan bindiği takside canlarını Hyundai'ye fiata emanet ediyor. Arka frenleri kampana :)

Ne alaka kaç basıyor hocam. Herhangi bir zaman ağzımdan böyle bir kelime çıktı mı? Benim kast ettiğim şey bu fren sistemi eski bir fren sistemi ve sıfır araçta var. İnsan canını bu kadar az düşünen bir sistem üzerinden araba üreten bir firmanın sattığı araba ucuz olsa ne olur? Sıfır olsa ne olur? Ürettiği araba ne kadar sağlam olur?

Yok bunlar 800.000₺ lik araçla 500.000₺ lik aracı kıyaslarlar ama beyinleri asla aradaki 300.000₺ farkı algılayamaz. Araç gitmiyor çöp teneke şu bu derler aynı aracın 130hp 320torkluk dizelini görmezler. Adamlar üretim amacına uygun F/P aracı üretmiş ama algılayamıyorlar.
1.4 litre atmosferik motorlu araba, kullanım amacı uçup kaçmak değil sonuçta.
Bizim millet az parayla çok şey almayı düşünüyor hep, şu saçma vergiler olmasa bu hurdalara kimse bakmaz zaten.

Sorunlu olsun sağlam olsun bence.
Binek araçlar 100 km/h hızlardan sonra sağlam olmuyor, sağlamlık arıyorsan premium araba bakacaksın.
Bu arabanın kullanıcı kitlesi farklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı