1.500.000 TL SUV önerisi

Hocam konu araba tartışma konusu değil. Ben raporumu atıyorum ikinizede. Her ne kadar Alman arabaları seven Japon araba sahibi olsakta iki tarafıda aşağılamak şuan dünyanın en mantıksız hareketi ve ayrıca konuya iPhone, Samsung, Xiaomi vs. katmanız dahada saçma maalesef. İki tarafta birbirine saygı duysun çünkü isteyen istediği arabayı alır. Konu arkadaşa araba önermek, laf dalaşına girmek değil.
Ben önerdim düşüncelerimi de söyledim. Karşı tarafı raporlayın.

Hocam konu araba tartışma konusu değil. Ben raporumu atıyorum ikinizede. Her ne kadar Alman arabaları seven Japon araba sahibi olsakta iki tarafıda aşağılamak şuan dünyanın en mantıksız hareketi ve ayrıca konuya iPhone, Samsung, Xiaomi vs. katmanız dahada saçma maalesef. İki tarafta birbirine saygı duysun çünkü isteyen istediği arabayı alır. Konu arkadaşa araba önermek, laf dalaşına girmek değil.
Hocam adam konuyu telefonlara bağladı.

Dostlar elimizde 1.6 gibi bir para var. Babam SUV istiyor. Bunun 100k sı da sigorta cartına curtuna gitse 1.5 gibi bir bütçeye SUV bakıyoruz. Babam 3008 düşünüyor. Gene de ben bir buraya da sorup fikir alayım dedim.

1.5 milyona TOGG var hocam kral araba. Onu alabilirsiniz bizim de 16 yıllık Caddy'miz var togga geçmeyi düşünüyorum. Arabaların sigortası falan varsa bilemem ama.

Sen durmuyorsun Almancı.
Hangi devlet başkanı Toyota kullanıyor. Neredeyse bütün devlet başkanları Mercedes kullanıyor. Japon arabaları çünkü zengin göstermiyor.

Neyse konuyu takipten çıkıyorum. Alman arabaların daha iyi olduğu ortada.

1.5 milyona TOGG var hocam kral araba. Onu alabilirsiniz bizim de 16 yıllık Caddy'miz var togga geçmeyi düşünüyorum. Arabaların sigortası falan varsa bilemem ama.
Çarpışma testi daha gelmedi 4-5 yıldız alırsa alınır.

Hangi devlet başkanı Toyota kullanıyor. Neredeyse bütün devlet başkanları Mercedes kullanıyor. Japon arabaları çünkü zengin göstermiyor.

En mantıklısı bende bırakıyorum. Dünyada batıya bağlılık çok o yüzden Mercedes de fazlaca var.

Elektrik doldurma yeri fazla yok ülkede şu an.

Çarpışma testi daha gelmedi 4-5 yıldız alırsa alınır.

Hocam okulumuza Erdoğan geldiğinde Haziran'da Mercedes maybach kullanıyordu sanırsam.

Hocam arabalar hakkında pek bir bilgim yok ama TOGG ile Tesla gayet güzel araç diyorlar.

Teknolojik olarak malzeme kalitesi ve konforda TOGG mantıklı seçenek haklısınız.

Hocam okulumuza Erdoğan geldiğinde Haziran'da Mercedes maybach kullanıyordu sanırsam.

Klas ve pahalı diye makam aracı oldu Mercedes. Yoksa Japon araçları çok iyiler.

Tesla kendini kanıtladı. Togg daha küçük bir üretici. Yerli malını gömmek istemiyoruz ama daha hâlâ çarpışma testi yapmadılar. Bunun altından kesin bir şey çıkacak. Tofaş gibi ortadan bölünmesi ihtimali var.

Yeni konular

Geri
Yukarı