1.500.000 TL'ye kadar araba önerisi

Civic 1.5 motor olarak güçlü ama CVT işi bozuyor. Sağlam ama performanslı değil. Leon alınabilir açıkçası. Masrafı olmaz. Aşiret paket Passat'ta alabilirsin. T-roc, t-cross falan var ama bana hiç hoş gelmiyor tabii gene sen bilirsin. Gazlama gibi bir işin yoksa Corolla'nın yeni kasası özellik olarak bayağı dolu.
Corolla hangi paket için?

Cupralar nedense hoşuma gitmiyor. Galiba ben zevksizim.
Ben seviyorum. Zaten bu ekonomik koşullarda alabileceğim max. sıfır alman bu olur herhalde. Şu anda Seat kullanıyorum zaten 1.0 TSI Ibiza. Sene başında sıfır aldım çok hoşuma gidiyor ama Leon da bir başka.
Evet doğru ama alacaksınız Cupra alın derim ben. Zaten aynı ama Seat üretimi durdurup Cupra adına geçecek.
Neredeyse aynı para ama saçma bir iş yaptılar bence.

Civic 1.5 motor olarak güçlü ama CVT işi bozuyor.
CVT hayatımda kullandığım en iğrenç şanzımanlardan birisi kesinlikle.

Corolla hangi paket için?

Flame X pack ve passion X pack paketler bence gayet dolular.

Ben seviyorum. Zaten bu ekonomik koşullarda alabileceğim Max. Sıfır alman bu olur herhalde. Şu anda Seat kullanıyorum zaten 1.0 TSI ıbiza. Sene başında sıfır aldım çok hoşuma gidiyor ama leon da bir başka.

Neredeyse aynı para ama saçma bir iş yaptılar bence.

CVT hayatımda kullandığım en iğrenç şanzımanlardan birisi kesinlikle.

CVT'nin hakkını yedirmem bence gayet güzel şanzıman 120 ile 150 beygir arası arabadan spor araba beklentisine girmemek gerek.

CVT'nin hakkını yedirmem bence gayet güzel şanzıman 120 ile 150 beygir arası arabadan spor araba beklentisine girmemek gerek.
Spor araba beklentisi değil. Arabayı öldürüyor resmen. Benim kullandığım Elantra da gaz tepkisi 1 saniye sonra geliyordu ve devri sürekli düşük tuttuğu için yokuşa girince tıkanıyordu. Basınca da aniden devir yükseltiyordu. Corolla kullandım o da aynıydı. DSG de gaza bastım mı tekerde ve yokuşa girince gerekliyse hemen düşürüyor vitesi. Bana hitap etmiyor diyeyim yoksa kullanılır.

Bütçenin biraz altında mantıklı olan megane var onun dışında araba tasarım harikası olsun diyorsan bütçeyi biraz aşıp g20 almaya değer gibi. Bu saatten sonra donanım konusunda eksik f30 almak çok da mantıklı değil şişirilmiş fiyatı hala.

Yeni konular

Geri
Yukarı