1.500.000 TL'ye kadar araba önerisi

Megane da sadece motor şanzıman var gerisi çok kalitesiz. Ömürlük sorunsuz istiyorsan Japon arabalarına bakabilirsin Corolla Civic Accord. Yok ben LED süslemeli hayalet ekranlı büyük multimedyalı ambiyans aydınlatmalı kusurlu kuru çift kavramalı Turbo'lu araba istiyorum diyorsan golf polo leon tarzı VW Seat tarzı almanlarada bakabilirsin.

Yeni Civic'ler fena değil ama Leon'lar E-TSI'da bayağı hoşuma gidiyor. Onlar nasıldır?

Ben Seat/Cupra Leon alırdım. Çok hoşuma gidiyor eğer işlerim iyi giderse almayı düşünüyorum.
Evet doğru ama Alacaksınız Cupra alın derim ben. Zaten aynı ama Seat üretimi durdurup Cupra adına geçecek.

@Menemen Baronu

Yeni Civic'ler fena değil ama Leon'lar E-TSI'da bayağı hoşuma gidiyor. Onlar nasıldır?
Civic'de yalıtım ve kronik direksiyon sorununu bir araştırın derim hocam.

Yeni Civic'ler fena değil ama Leon'lar e-TSI'da bayağı hoşuma gidiyor. Onlar nasıldır?

Civic 1.5 motor olarak güçlü ama CVT işi bozuyor. Sağlam ama performanslı değil. Leon alınabilir açıkçası. Masrafı olmaz. Aşiret paket Passat'ta alabilirsin. T-roc, t-cross falan var ama bana hiç hoş gelmiyor tabii gene sen bilirsin. Gazlama gibi bir işin yoksa Corolla'nın yeni kasası özellik olarak bayağı dolu.

Yeni konular

Geri
Yukarı