1.600 TL'ye Rampage KL-R58 alınır mı?

Bütçe
1600
Rampage ürünlerini bu forumda sormayın, çünkü ürünü kullanmayan bile "kötü kardeşim ya" kafasında.
Rampage denen markanın bir gram dayanıklılığı yok. 600 TL'lik Rampage klavye de kullandım, bunu yazarken bile Rampage Claymore kullanıyorum ama bütçe sorunu yüzünden. 1600 TL gibi bir paraya mükemmel klavyeler alınabilir, Çin malı dayanıksız klavyeler almak yerine sağlam markalara bakılması lazım.

Ürün hakkında bilgim yok ama bu tür markalar düşük kaliteli malzeme kullandığı için koltuk çabuk yıpranabilir. Kendim 1 senedir xDrive 15’li kullanıyorum hala 0 gibi. Ama keşke 15’li yerine bunu alsaydım diyorum.

Rampage denen markanın bir gram dayanıklılığı yok. 600 TL'lik Rampage klavye de kullandım, bunu yazarken bile Rampage claymore kullanıyorum ama bütçe sorunu yüzünden. 1600 TL gibi bir paraya mükemmel klavyeler alınabilir, Çin malı dayanıksız klavyeler almak yerine sağlam markalara bakılması lazım.

Hocam klavye değil?
Ürün hakkında bilgim yok ama bu tür markalar düşük kaliteli malzeme kullandığı için koltuk çabuk yıpranabilir. Kendim 1 senedir xDrive 15'li kullanıyorum hala 0 gibi. Ama keşke 15'li yerine bunu alsaydım diyorum.

Hocam arada çok fiyat farkı var ama sizce değer mi?

Rampage denen markanın bir gram dayanıklılığı yok. 600 TL'lik Rampage klavye de kullandım, bunu yazarken bile Rampage Claymore kullanıyorum ama bütçe sorunu yüzünden. 1600 TL gibi bir paraya mükemmel klavyeler alınabilir, Çin malı dayanıksız klavyeler almak yerine sağlam markalara bakılması lazım.
Konu klavye değil ama siz bilirsiniz. Ayrıca ben Rampage marka 250 TL'lik bir mouse kullanıyorum 2 senedir sorun yaşamadım bile, ömrü hâla daha uzun gibi görünüyor. Zaten ucuz ürünler şansa bağlı ürünlerdir. Öyle eskisi gibi ucuz olupta tam kalite beklemek saçma bir beklenti olur.

Geri
Yukarı