1 ayda TYT Full çalışılırsa kaç nete ulaşılır?

Matematik problemlere bak 12 net garanti diyeceğim ama temelin yokmuş.

Temel için bu son bir ay çalışacağım anca yarısı biter zaten Türkçeye mi abansam o bir ayda biter diyorlar arkadaşlar?

Okuduğunu anlıyorsan 17 net yapman da imkansız ayrıca TYT türkçenin tamamı paragrafta ana düşünce yardımcı düşünce.

Temelim yok denemez 4 net falan çıkarıyorum şu an.
Yarısını bitirsem Max matematikten 7 net yeterli bana.

Okuduğunu anlıyorsan 17 net yapman da imkansız ayrıca TYT türkçenin tamamı paragrafta ana düşünce yardımcı düşünce.

Türkçe: 25.
Sosyal: 15.
Matematik: 4-5
Fen: 7-8

Mesela bu tür bir net ortalaması için bir ay sıkı çalışma gerçekçi görünür mü?

Dostum Türkçe + mat değil sosyal falan hepsi dahil 1 ayda mesela sıfırdan çalışarak matematiği ezbere yapıp Türkçe netlerini ve diğerlerini mi yükseltsem?
Çok hızlı anlarım zaten siber güvenlikçiyim bu yaşımda taş çıkartırım 25 30 yaşındaki meslektaşlarıma.
Dersleri ben kendi salakloığıma çok boşladım yoksa 90 net çıkarırdım bir senede.

Benim sorum şu bu bir ayda Türkçe ve diğerlerine abanıp matematiği 4 5 nette mi bırakmalıyım?

Hızlı anlarım fakat matematik temel de olsa 1 ayda bitmez bence anca yarısı biter ve zaman kaybederim. Okuduğumu anlayan bir insanımdır aynı zamanda bana göre tek eksiğim ders çalışmamaktı zaten hayatım boyunca çalışmayarak bu son iki sene hariç yüksek notlar aldım.
Artık kemik ete dayandı diye düşünüyorum.

45 net çıkarsam bana yeterli.
Hepsi totalde 50 rahat yaparsınız bence. Sosyal kısmı kafadan en kötü 10-13 net yazardım ben herhangi bir insanın genel kültürüne.

Hepsi Total'de 50 rahat yaparsınız bence. Sosyal kısmı kafadan en kötü 10-13 net yazardım ben herhangi bir insanın genel kültürüne.

Genel kültürüm Türkiye ortala mısına kıyasla bence cidden yüksek o yüzden 10 13 net arası düşündüm bende
5 net matematik çıkarsak.
7-8 fen.
20-25 de Türkçe.
Hayli hayli yeter.

Geri
Yukarı