1 haftalık GeForce NOW alınır mı?

Tatile gideceğim 1 haftalığına. O sürede 1 haftalık GeForce NOW alınır mı? Tren ile yolculuk yapacağım o sürede keyifli olur diye düşünüyorum. Gelişi var bir de.

Tatile gideceğim 1 haftalığına. O sürede 1 haftalık GeForce NOW alınır mı? Tren ile yolculuk yapacağım o sürede keyifli olur diye düşünüyorum. Gelişi var bir de.
Telefondan girmenizi önermem. Mobil veriyi tam anlamı ile içiyor. Gamepadınız yoksa dijital kontroller ile oynamak çok zor. Önermem.

Sen en iyisi video indir. İnternet çoğu yerde WiFi kadar iyi çekmiyor. Kopmalar, ping gibi şeyler yaşarsın.
Videosunu indir veya telefon için olan oyunları indir.
Ayrica kablolu Gamepad ile aşırı kaba duruyor.

Gamepad yoksa yanindan bile gecme telefondaki tuşlar zulum oluyor insana.
İnternet hizin iyiyse zengin bir kutuphanen de varsa beden olmasın.

Bir haftalık almaktan ziyade biraz daha para katıp bir aylık alabilirsin. Bir aylık süreçte de sisteminin kaldırmadığı her oyunu oynayabilirsin. İnternetten de paylaşımlı hesap satın alır, GeForce NOW'dan da oyununu oynarsın. Eğer güvenilir bir satıcı arıyorsan sana satıcı önerebilirim, ben her zaman alışverişimi oradan yapıyorum. Ben de oyunları GeForce NOW'dan oynuyorum.

Artı -1 Eksi

YouTube Premium al 2 ay deneme süreli. Videolar indirir izlersin rahatça.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı