1 yıl sınıfta kalmış birisi açığa geçebilir mi?

Ben devamsızlıktan kalıyorum ama sınavlarıma falan gireceğim yine kredi olarak sayılır mı o girdiğim sınavlar yine yoksa sınıfta kaldığım için o senem sayılmıyor mu olacak.

Bence sayılmaz hocam sonuçta kaldınız istediğiniz kadar sınavlara girin o sene okula gitmediğiniz için kalmış sayılırsınız.

Bir sorum olacak da, şimdi derslerden ben de kalıyorum da açığa geçebilriyorum mu, yoksa devamsızlıktan mı kalmam gerek?
sınıfta kalman gerek dönem sonunda belli oluyo oda eylül ayında kayıt yapabilirsin sınıfta kalırsan ben hafızlığı denedim onada engel olmuşlar meb kurslara yazı göndermiş her önüne geleni almayın diye torpiliniz falan varsa eylülde yapabilirsiniz belki bu sayedede ya kalarak ya hafızlıkla

sınıfta kalman gerek dönem sonunda belli oluyo oda eylül ayında kayıt yapabilirsin sınıfta kalırsan ben hafızlığı denedim onada engel olmuşlar meb kurslara yazı göndermiş her önüne geleni almayın diye torpiliniz falan varsa eylülde yapabilirsiniz belki bu sayedede ya kalarak ya hafızlıkla
Zaten sınıfta kalcagım belli geçebilirmuyum açıga

Sınıfta kalman gerek dönem sonunda belli oluyor oda eylül ayında kayıt yapabilirsin sınıfta kalırsan ben hafızlığı denedim ona da engel olmuşlar MEB kurslara yazı göndermiş her önüne geleni almayın diye torpiliniz falan varsa eylül'de yapabilirsiniz belki bu sayedede ya kalarak ya hafızlıkla.

Ben zaten ortalamayla sınıfta kalacağım yani yoksa illa devamsızlıktanmı kalmam lazım açığa geçmek için.

Son düzenleme:
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı