Xbox 1 yıllık Xbox Game Pass nasıl alınır?

QuAreNd

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bunun herhangi bir yolu var mıdır? Tek tek aylık ödemektense 1 yıllık almak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Donanım haberde bu konu ile ilgili detaylı bir post mevcut hatta EA aboneliği ile birlikte bile alınıp bayağı bir ucuza getiriliyor. Ama burada o post'un linkini vermem uygun olur mu bilmiyorum. Donanım Haber forumlarına bir bakın göreceksiniz zaten....

Donanım haberde bu konu ile ilgili detaylı bir post mevcut hatta EA aboneliği ile birlikte bile alınıp bayağı bir ucuza getiriliyor. Ama burada o Post'un linkini vermem uygun olur mu bilmiyorum. Donanım Haber forumlarına bir bakın göreceksiniz zaten...

Hala işe yaradığına eminseniz yapacağım öyle bir şey gördüm Live Gold ile daha ucuza getiriyorlardı 3 aylık Game Pass 1 aylık live Gold gibi bir şey vardı sanırsam.

Yanlış yönlendirmek istemem ama, artık alınmıyor diye biliyorum. Eğer Stackleme dediğimiz şey hala aktif ise, Ard arda 1 aylık gamepass alarak 12 Ay'a kadar üyeliğini uzatırsın.

1 aylık gamepass al dedikten sonra, store - abonelik ayarlarından abonelik yenilemeyi kapatacaksın, sonra da tekrar 1 aylık gamepass al sayfasına gidip satın alacaksın.

Eğer abonelik kısmında 2 aylık gamepass gözüküyorsa, 12 Ay'a kadar üst üste alabilirsin.

Not: Her seferinde abonelik yenilemeyi kapatacaksın.

Evet o sanırım. Ben de düşünüyorum ama o işlemi yapmak için öncesinde hiç Gamepass ve EA aboneliğinin olmaması gerekiyor sanırım. Ben de var ve iptal etmem gerekiyor ayrıca Ubisoft+'ı da Xbox üzerinden aldım. Şimdi iptal edersem Ubisoft+ falan da etkilenir diye korkuyorum. Yoksa ben de yıllık abonelik alıp ucuza getirmek istiyorum aslında.

Yanlış yönlendirmek istemem ama, artık alınmıyor diye biliyorum. Eğer Stackleme dediğimiz şey hala aktif ise, Ard arda 1 aylık gamepass alarak 12 Ay'a kadar üyeliğini uzatırsın.

1 aylık gamepass al dedikten sonra, store - abonelik ayarlarından abonelik yinelemeyi kapatacaksın, sonra da tekrar 1 aylık gamepass al sayfasına gidip satın alacaksın.

Eğer abonelik kısmında 2 aylık gamepass gözüküyorsa, 12 Ay'a kadar üst üste alabilirsin.

Not: Her seferinde abonelik yinelemeyi kapatacaksın.
Yok benim dediğim tam olarak bu değil. EA Play 12 aylıktan 3 kere alınıyor, Bir aylık Game Pass Ultimate alınıyor böylece 13 aylık Game Pass Ultimate elde edilmiş olunuyor. Ama ben denemedim ve şu an geçerli mi bilmiyorum. Ben okuduğumu yazıyorum sadece....

1 aylık gamepass al dedikten sonra, store - abonelik ayarlarından abonelik yenilemeyi kapatacaksın, sonra da tekrar 1 aylık gamepass al sayfasına gidip satın alacaksın.

Not: Her seferinde abonelik yenilemeyi kapatacaksın.
Ucuza almanın tüm yolları kapandı mı ?

Evet o sanırım. Ben de düşünüyorum ama o işlemi yapmak için öncesinde hiç Gamepass ve EA aboneliğinin olmaması gerekiyor sanırım. Ben de var ve iptal etmem gerekiyor ayrıca Ubisoft+'ı da Xbox üzerinden aldım. Şimdi iptal edersem Ubisoft+ falan da etkilenir diye korkuyorum. Yoksa ben de yıllık abonelik alıp ucuza getirmek istiyorum aslında.

Yok benim dediğim tam olarak bu değil. EA Play 12 aylıktan 3 kere alınıyor, Bir aylık Game Pass Ultimate alınıyor böylece 13 aylık Game Pass Ultimate elde edilmiş olunuyor. Ama ben denemedim ve şu an geçerli mi bilmiyorum. Ben okuduğumu yazıyorum sadece....

O yöntemin kapanmış olması lazım. Şahsen bilmiyorum.
Ucuza almanın tüm yolları kapandı mı ?

En son EA Play yöntemi vardı ama forumda kapandığına ait mesajlar okumuştum.

O yöntemin kapanmış olması lazım. Şahsen bilmiyorum.

En son EA Play yöntemi vardı ama forumda kapandığına ait mesajlar okumuştum.
:C. Ucuza 2 yıllık almıştım ve bu yıl bitince üyeliğim bitecek, daha da pahalı olmadan en azından yine 1 yıllık ucuza alabilsem çok iyi olurdu.

:C. Ucuza 2 yıllık almıştım ve bu yıl bitince üyeliğim bitecek, daha da pahalı olmadan en azından yine 1 yıllık ucuza alabilsem çok iyi olurdu.

Biz 45 lirayken stackleme yöntemi ile 2 yıl üstü uzatırken bazı büyüklerimiz bu yöntem karlı değil demişti. Ama sonra ne oldu ? Ultimate 210 lira oldu. Son çare olarak benim yöntemimi düşünebilirsiniz.

Biz 45 lirayken stackleme yöntemi ile 2 yıl üstü uzatırken bazı büyüklerimiz bu yöntem karlı değil demişti. Ama sonra ne oldu ? Ultimate 210 lira oldu. Son çare olarak benim yöntemimi düşünebilirsiniz.
1 Aylığına 200 tl vermek biraz koyuyor. 2024 sonunda duruma göre artık o zaman yine birkaç taktik varsa öyle almaya çalışacağız, olmadı gamepass'e elveda.

Geri
Yukarı