10.000 TL'ye 2K monitör önerisi

ahmet4668

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 4070 sistemime 2K monitör arıyorum Max 10 bin bütçe ile. Dahili hoparlör olmazsa olmazım. Bu iki seçenekten hangisini seçmeliyim? Birisi kaliteli hoparlör ve daha yüksek parlaklık (nit) vadederken diğer tarafta 170 Hz olayı var. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 4070 sistemime 2K monitör arıyorum Max 10 bin bütçe ile. Dahili hoparlör olmazsa olmazım. Bu iki seçenekten hangisini seçmeliyim? Birisi kaliteli hoparlör ve daha yüksek parlaklık (nit) vadederken diğer tarafta 170 Hz olayı var. Yardımlarınızı bekliyorum.

Şu an size bu monitörden yazıyorum ekranı her şeyi hoparlörü çok iyi sadece 32" ve göz yorabiliyor onun dışında mükemmel.

ASUS al, bende 165 Hz 27 inc modeli var dahili sesi kötü evet ama hariçi ses sistemi ile kullanırsan cok iyi olur.

Şu an size bu monitörden yazıyorum ekranı her şeyi hoparlörü çok iyi sadece 32" ve göz yorabiliyor onun dışında mükemmel.
Dostum 75 hz önümüzdeki 3 yıl içinde çıkacak oyunlarda yeterli olmayacak gibi ya

Dostum 75 Hz önümüzdeki 3 yıl içinde çıkacak oyunlarda yeterli olmayacak gibi ya.

Oyun için bakıyorsanız doğrudur ben daha çok günlük hayat kullanımı için kullanıyorum.

Geri
Yukarı