10.000 TL'ye uzun ömürlü laptop önerisi

Bütçe
5.000-10.000

Erennnimo

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Saatlerce film ve video izlemek, internette gezinmek vs. için uzun ömürlü, üzmeyecek bir laptop arıyorum. Bu fiyat aralığında bir şeyler varsa yollar mısınız?

Hocam oynanacak olsa arkadaş belirtirdi belki.

Ya unutmuşsa çoğu kişi önerilerde unutuyor? Laptop veya masaüstü PC için unutuyor.

Saatlerce film ve video izlemek, internette gezinmek vs. için uzun ömürlü, üzmeyecek bir laptop arıyorum. Bu fiyat aralığında bir şeyler varsa yollar mısınız?

HP Intel i3 N305 512 GB SSD 8 GB RAM FreeDOS.

Saatlerce film ve video izlemek, internette gezinmek vs. için uzun ömürlü, üzmeyecek bir laptop arıyorum.

@Cicenes35 burada belirtmişler.

Ya unutmuşsa çoğu kişi önerilerde unutuyor? Laptop veya masaüstü PC için unutuyor.

HP Intel i3 N305 512 GB SSD 8 GB RAM FreeDOS.

Hocam benim attığım PC sizinkinin işlemcisine göre daha performanslı Cinebench multi-Core olarak Intel Core i3 N305 vs AMD Ryzen 5 7520U : Which one is better? | TopCPU.net

Arkadaşlar oyun hiç oynanmayacak.

Hocam sadece film ve video izleyecekseniz 10000TL'den daha az bir şey önerebilirim isterseniz fakat performans olarak daha kötü olur.

Tamam hocam zaten ben öneriyorum kulanıcı seçecek bu sizi ilgilendirmez kulanıcı ne seçerse hem niye bu kadar taktınız bana.

Yok hocam niye takayım size sadece karşılaştırma ve fiyat olarak söyledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı