10-12 bin TL'ye PlayStation 5 için monitör veya televizyon önerisi

Göksu_DiorKİ

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PlayStation 5 için 27 inç çapında monitör veya maximum 32 inç çapında olacak şekilde televizyon bakıyorum. Birçok kişi bunu önerdi, siz de yardımcı olursanız sevinirim. Bütçe 10.000-12.000 bin

Yeriniz varsa eğer sadece PlayStation 5 için istiyorsanız daha büyük bir model tercih edin bence inç olarak.

Arkadaşlar PlayStation 5 için 27 inç çapında monitör veya maximum 32 inç çapında olacak şekilde televizyon bakıyorum. Birçok kişi bunu önerdi, siz de yardımcı olursanız sevinirim. Bütçe 10.000-12.000 bin.

Bana bunu onermislerdi buradan. Ayni fiyata daha buyuk ya da ucuz bulamazsam almayi düşünüyorum. Kendi hoparlör var mı bilmiyorum ama.

Oynayacağınız oyunların çoğu 60Hz üstünü desteklemediği için daha az bütçeli bir şeylerde bakabilirsin.

Bana bunu onermislerdi buradan. Ayni fiyata daha buyuk ya da ucuz bulamazsam almayi düşünüyorum. Kendi hoparlör var mı bilmiyorum ama.

60 Hz ekran yeterli olur mu sanmıyorum ancak PlayStation için genelde Samsung'u kötülüyorlar sana öneren kişi memnunmuymuş?

Oynayacağınız oyunların çoğu 60Hz üstünü desteklemediği için daha az bütçeli bir şeylerde bakabilirsin.

Mesela hangi oyunlar desteklemiyor, istediğim oyunlar desteklemiyor ise gideyim Xbox Series S aliyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı