10-15-20 bin TL telefon tavsiyesi

Berkin1112

Hectopat
Başlıkta da yazdığım gibi 3 parça olarak tavsiye gerekiyor 10-15-20 bin olarak. Tavsiye verirken şu kadar daha ekleyerek şunu alabilirsin falan diyebilirsiniz. Şu anlık aklım S23 de ama alt taraflara da bakmak istiyorum. Telefonda oyunda çok vakit geçirmem ama aktif kullanırım telefonu.

Başlıkta da yazdığım gibi 3 parça olarak tavsiye gerekiyor 10-15-20 bin olarak. Tavsiye verirken şu kadar daha ekleyerek şunu alabilirsin falan diyebilirsiniz. Şu anlık aklım S23 de ama alt taraflara da bakmak istiyorum. Telefonda oyunda çok vakit geçirmem ama aktif kullanırım telefonu.

iPhone 11.

Kamera önemli değilse poco f5/f5pro türkiyeye geliyor. Fiyatlar bugün belli olacak.

s22 ve realme gt2pro 20k altında alınabilecek en iyi cihazlar. Kamera hariç gt2 pro önde.
s22 ise 20k altında en iyi kameraya sahip ancak pili çabuk bitiyor.

Xiaomi tarafında 15k'ya 12T var ortalama bir kamera ancak iş görür.
13-14k civarı S21FE var fiyatına göre kamerası çok iyi ama bunun da pil ve işlemci optimizasyon sorunları var.

Bana kalırsa s23 alın hiç uğraşmayın ama kamera önemli değilse f5pro öneririm fiyatlar belli olsun da.

Son düzenleme:
Şu an GT2 Pro kesinlikle alınmaz, fiyatı 20 bin. İphone cephesinde ise 11 artık gerçekten eskidi. F5 Pro hakkında bilgim yok fakat özelliklerine göre iyi bir fiyatı varsa o beklenebilir. Onun dışında 3 bin lira daha ekleyip S23 almak şu an en mantıklısı, ben de S23 alacağım muhtemelen.

Şu an GT2 Pro kesinlikle alınmaz, fiyatı 20 bin. İphone cephesinde ise 11 artık gerçekten eskidi. F5 Pro hakkında bilgim yok fakat özelliklerine göre iyi bir fiyatı varsa o beklenebilir. Onun dışında 3 bin lira daha ekleyip S23 almak şu an en mantıklısı, ben de S23 alacağım muhtemelen.
f5pro yaklaşık 18k-22k arası olur lansmana özel indirim de yaparlar. 20k üstü olursa az daha koyup s23 alınır zaten ama 20k'nın altına ne kadar inerse o kadar çok satar.

Kamera önemli değilse POCO f5/f5pro Türkiye'ye geliyor. Fiyatlar bugün belli olacak.

S22 ve Realme GT2Pro 20k altında alınabilecek en iyi cihazlar. Kamera hariç GT2 Pro önde.
S22 ise 20k altında en iyi kameraya sahip ancak pili çabuk bitiyor.

Xiaomi tarafında 15K'ya 12t var ortalama bir kamera ancak iş görür.
13-14K civarı S21FE var fiyatına göre kamerası çok iyi ama bunun da pil ve işlemci optimizasyon sorunları var.

Bana kalırsa S23 alın hiç uğraşmayın ama kamera önemli değilse F5Pro öneririm fiyatlar belli olsun da.

S22 için ısınma sorunu ve pil sorunları çok oluyormuş hiç yanaşmadım

GT2 Pro vs S23 vs 12T arasında kaldım. Özelliklerine de baktım GT2 Pro daha iyi gibi duruyor.

Şu an GT2 Pro kesinlikle alınmaz, fiyatı 20 bin. iPhone cephesinde ise 11 artık gerçekten eskidi. F5 Pro hakkında bilgim yok fakat özelliklerine göre iyi bir fiyatı varsa o beklenebilir. Onun dışında 3 bin lira daha ekleyip S23 almak şu an en mantıklısı, ben de S23 alacağım muhtemelen.

GT2 Pro neden kesinlikle alınmaz.

S22 için ısınma sorunu ve pil sorunları çok oluyormuş hiç yanaşmadım.

GT2 Pro vs S23 vs 12t arasında kaldım. Özelliklerine de baktım GT2 Pro daha iyi gibi duruyor.

Üçü arasında bir tercih yapacaksan S23 al. Realme GT 2 Pro da S22'deki işlemci var. S22'deki ısınma sorununu GT 2 Pro'da da yaşama ihtimalin var.

S22 için ısınma sorunu ve pil sorunları çok oluyormuş hiç yanaşmadım

GT2 Pro vs S23 vs 12T arasında kaldım. Özelliklerine de baktım GT2 Pro daha iyi gibi duruyor.

Fiyatı dolayısıyla alınmaz, 3 bin daha verip S23 alıyorsun çünkü. Eğer 15 bin civarı olsa alınırdı.

8gen1 var ama soğutması başarılı günlük kullanımda ısınmaz ama az daha koyup s23 almak varken gt2pro almazdım 2hafta önce fiyatı 17k idi.

12t alınabilir kamerası fena değilmiş.
Dxomark kamera skoru 115.
S21 ultra(115) honor70(115) ve ip12(117)'ye yakın bir puan.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı