10-15 bin TL 240Hz monitör önerisi

Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Monitör almayı düşünüyorum ama iki seçenek arasında kalmış durumdayım. çok fazla baktım fakat baktıkça iyice kafam bulanmaya başladı. En son artık seçenekleri eleyerek linkteki 2 monitöre karar kıldım ama gerçekten bir defa aldıktan sonra uzun süre kullanmak istiyorum.
-Bütçe: 10-15k arasında
  • Çoğunlukla FPS oyunlarda kullanmak için alacağım fakat aynı zamanda film dizi vs. için de gündelik hayatımda da kullandığımda çamur gibi olsun istemiyorum.
  • 27 inc ile 25 arasında olursa iyi olur.

Linkler: 1- Amazon.com.tr

2- https://www.akakce.com/monitor/en-u...dBCPPY3ztxi9cesS5dha9tDqX4XWoYFBoCm9YQAvD_BwE

- Aslında Dell daha fiyat performans gibi duruyor ama doğru düzgün bir inceleme bulamadım. O yüzden Amazon'dan ASUS almaya daha sıcak bakıyorum gibi. Farklı önerilerinize de açığım.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
360Hz monitöre de bütçe yetiyor.

240Hz'de kararlıysan Dell'de olur ama ViewSonic daha üstün.

Arkadaşlar merhaba,

Monitör almayı düşünüyorum ama iki seçenek arasında kalmış durumdayım. Çok fazla baktım fakat baktıkça iyice kafam bulanmaya başladı. En son artık seçenekleri eleyerek linkteki 2 monitöre karar kıldım ama gerçekten bir defa aldıktan sonra uzun süre kullanmak istiyorum.
-Bütçe: 10-15k arasında.
  • Çoğunlukla FPS oyunlarda kullanmak için alacağım fakat aynı zamanda film dizi vs. için de gündelik hayatımda da kullandığımda çamur gibi olsun istemiyorum.
  • 27 inc ile 25 arasında olursa iyi olur.

Linkler: 1- Amazon.com.tr

2- https://www.akakce.com/monitor/en-u...dBCPPY3ztxi9cesS5dha9tDqX4XWoYFBoCm9YQAvD_BwE

- Aslında Dell daha fiyat performans gibi duruyor ama doğru düzgün bir inceleme bulamadım. O yüzden Amazon'dan ASUS almaya daha sıcak bakıyorum gibi. Farklı önerilerinize de açığım.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Bulabilirseniz ASUS VG27AQM1a. Model numarasını 2 kez kontrol edin. Bu monitör bahsettiğiniz fiyat aralığında ve tercihlerinizde alabileceğiniz tartışmasız en iyi monitör ( panel OLED olmadığı sürece ).

Arkadaşlar ASUS olanı aldım kargo bugün geldi ölü piksel ve ghosting yok. Beni fazlasıyla tatmin etti ve 6- 7 saatlik kullanımda memnunum şu an. Teşekkür ederim destekleriniz için. Almak isteyen arkadaşlar olursa diye şu ana kadar ki gözlemlerimi söyleyeyim.

Artıları.
-OC ile 280 Hz kullanabiliyorsunuz ki bu çok güzel oyunlarda gerçekten bir tık bile olsa o farkı hissettiriyor.
  • Şahsen kablo kanalı olması benim hoşuma gitti temiz bir görüntü oluyor masada.
  • Renk ve görüntü anlamında canlı ve kaliteli bir görüntü sunuyor.

Bana göre tek eksisi hoparlörleri biraz daha iyi olabilirdi. Eğer cam falan açıkken bir şeyler izlemek isterseniz ses biraz yetersiz kalıyor.

Kısacası gayet memnunum şimdilik. İlerleyen zamanlarda yine kullandıkça yorum atarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı