10-15 bin TL kaliteli kameraya sahip telefon önerisi

Bütçe
10-15k
Mate 50 Pro. S22 ve S23 FE gibi telefonlar rakip bile değil emin olun.

15 bin lira telefon önerisine 36 bin liralık telefon öneriyorsun. 36 bin liralık telefonu 20 bin liralık telefonlar ile karşılaştırıp rakip değil diyorsun😃.

Arkadaşlar Honor 90 kafama yattı.
Honor 90'a rakip telefon çıkarabilecek varsa yazabilir yoksa bunu almayı düşünüyorum.

Alternatif olarak da A54 bakın ama genel olarak Honor 90 daha iyi.

15 bin lira telefon önerisine 36 bin liralık telefon öneriyorsun. 36 bin liralık telefonu 20 bin liralık telefonlar ile karşılaştırıp rakip değil diyorsun😃.

20-21k fiyat arasında arkadaşım günler önce garantili bir şekilde satın almıştı telefoncudan, zamdan yeni haberim oluyor. Arkadaş ta konuda Sahibinden ve yurt dışı alabileceğini söylediği için Sahibinden de fiyatlara baktım, ortalama birkaç cihaz bulunduğu için de yazdım.

Bende dahil öneride bulunanlarla dalga geçmişssin gülme emojılerı falan da ondan sordum.

Telefonculukla pek bir alakasını bulamadım ama. iPhone XR gibi 2. el piyasasında bitik ve yenilenmiş bir durumda olan cihazları önerdiği için tepki kullandım, kamera odaklı öneri istediği için pek de iyi bulmadığım bir kameraya sahip olan Note 13 Pro'yu da komik buldum ek olarak.

Son düzenleme:
20-21k fiyat arasında arkadaşım günler önce garantili bir şekilde satın almıştı telefoncudan, zamdan yeni haberim oluyor. Arkadaş ta konuda sahibinden ve yurt dışı alabileceğini söylediği için sahibinden de fiyatlara baktım, ortalama birkaç cihaz bulunduğu için de yazdım.

Telefonculukla pek bir alakasını bulamadım ama. iPhone XR gibi 2. el piyasasında bitik ve yenilenmiş bir durumda olan cihazları önerdiği için tepki kullandım, kamera odaklı öneri istediği için pek de iyi bulmadığım bir kameraya sahip olan Note 13 Pro'yu da komik buldum ek olarak.

O senın görüşündür ben Note 13 Pro kullanıyorum. Kamerası guzel çekiyor bunun neresi komıik.

Arkadaşlar Honor 90 kafama yattı.
Honor 90'a rakip telefon çıkarabilecek varsa yazabilir yoksa bunu almayı düşünüyorum.

Honor 90'nın tek kötü yanı tek hoparlör olması üstte hoparlör yok.

O senın görüşündür ben Note 13 Pro kullanıyorum. Kamerası guzel çekiyor bunun neresi komıik.

Evet komik Redmi Note 13 Pro çok kötü kameraya sahip genel anlamda öneriye sunulamayacak kadar kötü o yüzden Honor 90 en mantıklısı gibi görünüyor

Honor 90'nın tek kötü yanı tek hoparlör olması üstte hoparlör yok.

Evet komik Redmi Note 13 Pro çok kötü kameraya sahip genel anlamda öneriye sunulamayacak kadar kötü o yüzden Honor 90 en mantıklısı gibi görünüyor.

Burada mılletın önerilerıyle böyle dalga yapmanız hoş değil. Ben hem bütcesıne uygun hem de bu bütceye uygun kamerası daha ıyı olan bir telefon önerdim ki kullanan kişi olarak konuştum. Her şeyin en iyisini siz biliyormuşsunuz gibi tavırlar sergilemeyi bırakın şu platfomda artık.

Burada mılletın önerilerıyle böyle dalga yapmanız hoş değil. Ben hem bütcesıne uygun hem de bu bütceye uygun kamerası daha ıyı olan bir telefon önerdim ki kullanan kişi olarak konuştum. Her şeyin en iyisini siz biliyormuşsunuz gibi tavırlar sergilemeyi bırakın şu platfomda artık.

Ben telefoncuyum :) ve ayrıca o emoji atan kişi ben değilim.

kamerası daha ıyı olan bir telefon
1715858085366.png

Xs max ve 15 pro max var bende 15 pro max zumu dışında anlamlı bi özelliği yok benim için. Iphonların hepsi aynı xs max ile 15 pro max arasında menülerdeki hız farkını da toplumun %80i farkedemez bile. Sadece galerideki video render alma sürelerinde öyle katlanan bi fark mevcut başka bi olay yok xs maxın kasasını değiştirmiş gibi bişey telefon. Pubg mobili değerlendirme dışı tutuyorum. iphone telefonların jiroskopları 10.000 DPI oyuncu faresi gibi bu özelliği androide bi türlü getiremediler. Optimizasyon çok öenmli bişey ben sosyal medyaya fotoğraf yüklemiyorum ama yükleyen arkadaşlar da bu androidlerdeki anlamlandıramadığım uyum probleminden bahsediyorlar.

Pubg oynamak için 2 milyon antutu puanlı telefon jiroskopu dandik olduğu için nasıl 5 para etmiyorsa iphone 8 plusun gerisinde kalıyorsa uyumsuzluklar da bu sosyal medya yüklemesine etki ediyor olabilir bi araştırın derim.
Iphone deneyimi yaşamak istiyorsanız xs max alabilirsiniz. 11 almayın sakın amoled olsun almışken.

Android olarak vivo v25 öneririm ön kamera 4k video çekebiliyor. Honor 90 bataryası bu fiyatlardaki telefonların baya gerisinde. Ayrıca kamerasında OIS yok.

Geri
Yukarı