10-15 bin TL'ye RAM, anakart ve işlemci tavsiyesi

20bine pek iyi sistemler yok hocam az daha çıkmanız gerekiyor. Zaten kasanız ve güç kaynağınız var kalan bütçeye ileride ekleme yaparsanız ekran kartınıda alırsanız. hazır sistemden daha iyi bir şey oluyor.

Şu an bu sistem zaten valorantta 165fps sabit rahat verir

Kötü değil ama işlemciyimin 5600 yapmanız lazım

Şunu düşündüm. Anakart işlemci RAM ve soğutucuya 16bin TL vereceğim ileride de alacağım ekran kartı minimum 10 k yani her türlü 25-26 bin tllere cıkmış olacağız. Bunu düşünerekten eldeki sistemi direkt satıp üstüne ekleyerek 0 sistem almak nasıl olur?

Şunu düşündüm. Anakart işlemci RAM ve soğutucuya 16bin TL vereceğim ileride de alacağım ekran kartı minimum 10 k yani her türlü 25-26 bin tllere cıkmış olacağız. Bunu düşünerekten eldeki sistemi direkt satıp üstüne ekleyerek 0 sistem almak nasıl olur?
Eldeki sistemi 7Bin tl civarına okutup üstüne 16 k eklersek 23 bin tllere çıkabiliyoruz.

Eldeki sistemi 7Bin tl civarına okutup üstüne 16 k eklersek 23 bin tllere çıkabiliyoruz.
Bu sistem alınabilir bende bi bakayım ne varmış. Eğer 5600 alacaksanız en kötü soğutucu alın bir tane

Bu sistem alınabilir bende bir bakayım ne varmış. Eğer 5600 alacaksanız en kötü soğutucu alın bir tane

Üstüne ekleme yapılır o da pek dert değil. 25 bin TL'yi geçmedikten sonra sorun yok.

Üstüne ekleme yapılır o da pek dert değil. 25 bin TL'yi geçmedikten sonra sorun yok.

Ya da dediğimi gibi dünki seçtiğimiz parçaları alıp ekran kartını sonraya bırakacağız.

Geri
Yukarı